Nauka i technologie

Samsung Jet: nowy poziom sprzątania dzięki innowacyjnym odkurzaczom

Samsung wprowadza na rynek najnowszy i najbardziej wydajny odkurzacz pionowy – Bespoke Jet™ AI o mocy ssącej do 280 W, wyznaczając nowe standardy w sprzątaniu. To jedyny odkurzacz, jakiego potrzebujesz do utrzymania czystości w domu.

Odkurzacze pionowe są już dziś nie tylko wygodnym, ale i skutecznym rozwiązaniem w domowym sprzątaniu. Samsung proponuje model Bespoke JetTM AI, który łączy w sobie wszystkie zalety odkurzaczy pionowych – wysoką wydajność, niewielkie gabaryty i łatwość obsługi. Co więcej, odkurzacz jest wyposażony w system AI, który nie tylko wspomaga proces sprzątania, ale i czyni go bardziej higienicznym i inteligentnym. Dzięki nowoczesnym technologiom sprzątanie jest teraz łatwiejsze, szybsze i bardziej efektywne.

Nowy Jet™ AI to wysoce zaawansowany odkurzacz bezprzewodowy, który został wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne. Posiada silnik HexaJet™ o mocy do 730 W, co pozwala na uzyskanie niesamowitej mocy ssącej do 280 W. Dodatkowo wyposażony jest w dwie baterie, których łączny czas pracy dochodzi do 160 min. Wygodna i przyjemna w użytkowaniu, dzięki Jet™ AI możesz odkurzać bez przerwy nawet przez 3 godziny!

Korzystaj z Jet™ AI i ciesz się najwyższą jakością sprzątania oraz wyjątkową wygodą, dzięki której odkurzanie nigdy nie było tak szybkie i łatwe. Jet™ AI wyposażony jest w technologię automatycznego czyszczenia, która umożliwia skuteczne usuwanie kurzu, brudu i innych zanieczyszczeń z nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Przekonaj się jak wygodne może być odkurzanie!

Odkurzanie najnowszym modelem, dzięki wykorzystaniu technologii AI, zapewnia zupełnie nowe doświadczenie. Przy użyciu trybu AI, odkurzacz sam wykrywa rodzaj powierzchni i dostosowuje do niej siłę ssania, zapewniając dłuższy czas ciągłej pracy bez potrzeby zmiany ustawień w przypadku zmiany powierzchni, np. z dywanu na kafelki.

Łącząc odkurzacz z aplikacją SmartThings [3], możesz uzyskać dostęp do autodiagnostyki, monitorowania zużycia energii oraz spersonalizowania ustawień. Ponadto, możesz również śledzić historię swoich poprzednich odkurzań.

Komfortowe odkurzanie jest zapewnione dzięki szerokiemu wyborowi końcówek do odkurzacza. Active Dual LED AI wyposażony jest w specjalne oświetlenie LED, które ułatwia dostrzeżenie kurzu w ciemnych zakamarkach, a Slim LED AI ma zwrotną konstrukcję, dzięki czemu dokładnie wyczyścimy trudno dostępne miejsca. Te innowacyjne końcówki do odkurzacza posiadają wszystko, co potrzebne, aby móc sprawnie i szybko wyczyścić każdą powierzchnię, bez względu na to, jak mała bądź trudno dostępna jest ona dla nas.

Pet Tool to idealne narzędzie, które pomoże Ci utrzymać dom w czystości. Jego skuteczna końcówka skutecznie usuwa nawet drobną sierść z kanap, krzeseł, materacy i pościeli, a jego specjalna konstrukcja zapobiega zaplątaniu się włosów. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli zwierzaków domowych, którzy cenią sobie czysty dom.

Stacja All-in-One w bezprzewodowych odkurzaczach Samsung Bespoke Jet łączy w sobie komfort, wygodę oraz higienę. Innowacyjna technologia Air Pulse do automatycznego opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia zapewnia nam szybkie i skuteczne czyszczenie, a technologia Air Spin Edge – mechanizm obracający się z prędkością do 1000 obr./min – ułatwia usuwanie nawet zaplątanych włosów. Dodatkowo, wielowarstwowy filtr zatrzymujący do 99,999% cząstek kurzu gwarantuje nam wyższy poziom czystości w domu.

Odkurzacze Bespoke wyróżniają się nie tylko swoją wydajnością, ale także wyjątkowym designem stacji i obudowy. Dzięki temu urządzenie w naturalny sposób wkomponowuje się w aranżację wnętrza, bez względu na styl, jaki wybraliśmy do naszego mieszkania.

Wykorzystując nowoczesną technologię, wszystkie odkurzacze Jet są teraz wyposażone w systemy sensorowe, które automatycznie dostosowują moc ssania do rodzaju powierzchni, na której pracują. Dzięki temu odkurzanie staje się łatwiejsze i efektywniejsze.

Nowa cała linia odkurzaczy Jet to wyjątkowa kombinacja wygodnego użytkowania i wysoce skutecznych funkcji. Oprócz wspomnianych wcześniej ulepszeń, odkurzacze Jet są teraz wyposażone w filtry HEPA, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza i zapobiegają ich rozprzestrzenianiu.

Aby ułatwić przechowywanie odkurzaczy Jet, Samsung wyposażył je w funkcję automatycznego zwijania przewodu. Ten praktyczny dodatek pozwala na zminimalizowanie nieporządku i zaoszczędzenie miejsca w szafce.

Samsung udoskonalił całą swoją linię odkurzaczy Jet, wprowadzając innowacyjne funkcje, których celem jest poprawienie jakości sprzątania i komfortu użytkowania. Przeprojektowana końcówka Pet Tool+, systemy sensorowe oraz filtry HEPA to tylko niektóre zmiany, które wprowadzono do tej linii. A dzięki funkcji automatycznego zwijania przewodu, każdy odkurzacz Jet będzie wygodnie mógł zostać przechowany.

Ponadto, wybrane modele wyposażone zostały w nową technologię Turbo Boost, która zwiększa moc ssania o 20%. Dzięki tej innowacyjnej technologii, klienci mogą cieszyć się nawet lepszymi wynikami sprzątania i oszczędnością czasu.

Wybrane modele odkurzaczy Jet zostały wyposażone w nowe, innowacyjne funkcje, takie jak końcówka Slim z wbudowanym oświetleniem LED, grafitowe wykończenie i wysoce wydajna technologia Turbo Boost. Dzięki nim klienci mogą cieszyć się nawet lepszymi wynikami sprzątania i oszczędnością czasu.

Podsumowując, nowa gama odkurzaczy ma wysoką moc ssącą wynoszącą aż do 210 W, co jest główną zaletą tych urządzeń.

Wszystkie odkurzacze z tej nowej gamy są wyposażone w wyjątkowo wydajne silniki, które zapewniają maksymalny poziom siły ssącej i skuteczności czyszczenia.

Badania przeprowadzone przez Korea Testing Laboratory zgodnie z normą IEC62885-4: 2020 wykazały, że pomiar dokonany przy użyciu standardowej końcówki, pustego pojemnika na kurz, trybu Jet i w pełni naładowanej baterii o dużej pojemności wykazał pozytywne wyniki.

3. SmartThings to aplikacja mobilna, która działa na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub nowsza) i iOS (wersja 13 lub nowsza). Do jej działania potrzebne jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung.

4. Testy wewnętrzne wykazały, że współczynnik usuwania włosów określany jest poprzez porównanie wagi pojemnika na kurz przed i po wsysaniu włosów aż do uzyskania linii Max i opróżnienia za pomocą stacji czyszczącej. Występowanie odchyleń wyników jest możliwe w zależności od warunków użytkowania.

Pierwszy paragraf dotyczy testów przeprowadzonych według określonych norm i wymagań, z których wyniki mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania. Drugi dotyczy wybranych modeli z serii Jet 95 i 85, dostępnych na stronie samsung.pl.

Testom podlegały wybrane modele z serii Jet 95 i 85, a wyniki zostały uzyskane na podstawie normy IEC 62885-2 CL.5.11 i CL.5.8, przy użyciu standardowej końcówki, pustego pojemnika na kurz, trybie Jet i w pełni naładowanej baterii o dużej pojemności. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania.

Testowanie wybranych modeli z serii Jet 95 i 85 odbywało się na podstawie normy IEC 62885-2 CL.5.11 i CL.5.8. Przeprowadzono je używając standardowej końcówki, pustego pojemnika na kurz, trybu Jet i pełnie naładowanej baterii o dużej pojemności. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania.

Testy zgodne z normą IEC 62885-2 CL.5.11 i CL.5.8 zostały przeprowadzone na wybranych modelach z serii Jet 95 i 85. Użyto standardowej końcówki, pustego pojemnika na kurz, trybu Jet i pełnie naładowanej baterii o dużej pojemności. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania i mogą być znalezione na stronie samsung.pl.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM