Nauka i technologie

ZOTAC prezentuje cały wszechświat nowych możliwości podczas targów Computex 2022

HONGKONG, 24 maja 2022 r. /PRNewswire/ — ZOTAC Technology, światowy producent innowacyjnych rozwiązań, dołącza do targów COMPUTEX 2022 z prezentowanymi na Wirtualnym stoisku firmy ekskluzywnymi premierami, które czekają na odkrycie przez zwiedzających. Od gotowego na metawersum noszonego komputera osobistego i profesjonalnej mini-stacji roboczej, aż po najmniejszy system o pełnej funkcjonalności i topowe karty graficzne, nasza mocna oferta innowacyjnych produktów czeka na wszystkich odwiedzających, aby pomóc im na nowo wymyślić sposoby, w jakie tworzą, bawią się i pracują w nowym cyfrowym wszechświecie.

NOWY LIDER RYNKU NOSZONYCH KOMPUTERÓW OSOBISTYCH

Komputer nowej generacji ZOTAC VR GO 4.0 daje niespotykaną wolność poruszania się i najbardziej niezawodne opcje łączności, których nie oferuje żadne inne urządzenie VR. Zupełnie nowy przenośny komputer w formie plecaka VR GO 4.0 wyposażony został w jeszcze bardziej zaawansowane technologie pozwalające indywidualnym twórcom oprogramowania i projektantom 3D wizualizować i kreować treści do VR, cyfrowej rozrywki i innych zastosowań technicznych w rzeczywistości wirtualnej (VR), rozszerzonej (AR) lub mieszanej (MR). Wszystkim innym użytkownikom obecność wydajniejszych podzespołów zapewni wyższą jakość obrazu i lepsze wrażenie zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości.

NAJCIEŃSZA PROFESJONALNA STACJA ROBOCZA

Zupełnie nowa i najwydajniejsza stacja robocza ZBOX Mini PC, ZBOX QTG7A4500 pozwala projektantom, inżynierom, analitykom danych i twórcom pracować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, jednocześnie mieszcząc się w najcieńszej możliwej formie obudowy. To pierwsze połączenie ZBOX Mini PC z profesjonalną kartą graficzną NVIDIA® RTX™ A4500 GPU opartą o architekturę NVIDIA Ampere, wykorzystującą moc technologii ray tracingu w czasie rzeczywistym, symulacji i sztucznej inteligencji. Karta graficzna klasy profesjonalnej wsparta wielordzeniowym i wielowątkowym procesorem Intel® Core™ i7 oferuje wysoką wydajność nawet przy dużym obciążeniu pamięci i doskonałe parametry generowania grafiki, zapewniając płynne i responsywne doświadczenia przy wielu zadaniach jednocześnie.

NAJMNIEJSZY KOMPUTER TYPU DESKTOP PC O PEŁNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Odkryj nieograniczone możliwości dzięki ZBOX PI336 pico. Komputer ZBOX pico posiada preinstalowany system Windows 11 i potrafi wyświetlać obraz w rozdzielczości 4K, ma odnowiony design i nadal bez problemu mieści się w kieszeni. Dzięki obsłudze jednoczesnego wyświetlania obrazu w 4K na dwóch ekranach, rozszerzalnej przestrzeni dyskowej opartej o karty micro SDXC, portom rozszerzeń takiej samej wielkości, jak w komputerach stacjonarnych oraz wbudowanej pamięci operacyjnej i masowej, ten najmniejszy na świecie w pełni wyposażony komputer osobisty może być bazą do aplikacji chmurowych, pozwalając na realizowanie prostych codziennych zadań na miejscu lub zdalnie i otwiera ogromne możliwości biznesowe.

TOPOWE KARTY GRAFICZNE DLA GRACZY I TWÓRCÓW

Najnowsza seria kart graficznych ZOTAC GAMING GeForce RTX™ 30 Series zapewnia potężną wydajność, by zaoferować najlepsze wrażenia w najpopularniejszych grach i aplikacjach dla twórców. Linia kart graficznych oparta o architekturę NVIDIA Ampere oferuje szybką pamięć GDDR6X, rdzenie RT drugiej generacji do ray tracingu, rdzenie Tensor trzeciej generacji zapewniające najnowocześniejsze funkcje AI, w tym technologie NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex, NVIDIA Broadcast i szerokie wsparcie przyspieszenia sprzętowego grafiki w szerokiej gamie aplikacji dla twórców.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1820643/2022_COMPUTEX_Virtual___Social_Media_banner_1200x675.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1820644/VR_GO_4_0___Homepage_Slideshow_Banner_1920_580.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1820645/QTG7A4500_Launch___Homepage_Slideshow_Banner_1920_580.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1820646/ZBOX_PI336_pico_Launch___Homepage_Slideshow_Banner_1920x580_v2.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1820647/zotac_gaming_graphics_card_1920x580_banner.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1515014/ZOTAC_Black_Logo.jpg

Źródło: ZOTAC Technology Limited

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM