Polityka i społeczeństwo

Polski astronaut w kosmosie: Przeżyj niezapomnianą przygodę z MRiT!

Zapraszamy do udziału w niezwykłej podróży w kosmos, którą przeprowadzi dla Państwa polski astronauta. W programie pikniku m.in.: warsztaty edukacyjne, zabawy z nagrodami, prezentacje multimedialne i występy artystyczne.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wstęp na piknik odbywać się będzie od godziny 10 do 18.00 na skwerze przy skrzyżowaniu ulic Przybyszewskiego i 6 Sierpnia w Łodzi.

Piknik „Stacja Łódź – odkryj kosmos z polskim astronautą” to niepowtarzalna okazja do odkrycia tajemnic kosmosu w towarzystwie polskiego astronauty. Dołącz do nas i wspólnie zbadaj wszechświat!

Polscy astrofizycy, którzy zajmują się badaniem nieba, mają teraz szansę, aby wybrać się w niezwykłą podróż w kosmos. Polski astronauta, Michał Jurecki, zaprasza wszystkich do odkrywania tajemnic kosmosu razem z nim. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową pod adresem: http://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/odkryj-kosmos-z-polskim-astronauta.

Polscy astrofizycy teraz mają szansę na wyjątkową wyprawę w kosmos. Słynny polski astronauta Michał Jurecki zaprasza każdego, kto ma ochotę odkrywać niezwykłości kosmosu. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z informacjami na stronie internetowej: http://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/odkryj-kosmos-z-polskim-astronauta.

PAP SA nie wprowadza żadnych zmian w treści komunikatów publikowanych w serwisie. Każdy ich nadawca odpowiada za treść komunikatu zgodnie z postanowieniami art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM