Biznes i finanse

Algorytm Dobrostanu: Wykorzystaj Go, by Płynnie Przejść przez Życie – Wellbeing Summit

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Wellbeing Summit. Poznaj Algorytm Dobrostanu”, gdzie eksperci pokażą, jak wspierać dobrostan pracowników i zespołu, jak zwiększyć motywację i efektywność, jakie benefity lepiej wykorzystać oraz jakie innowacyjne rozwiązania warto zastosować. Wyjdźcie z nami poza schematy, aby odkryć nowe sposoby na lepsze relacje z ludźmi i osiąganie sukcesu!

Benefit Systems, jako lider na polskim rynku benefitów pozapłacowych i propagator aktywnego stylu życia, zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – 10 października odbędzie się konferencja „Wellbeing Summit. Poznaj Algorytm Dobrostanu”.

Konferencja ma na celu pomóc firmom w wypracowaniu efektywnego systemu pracowniczego, który nie tylko wspiera ich osiąganie celów biznesowych, ale także skupia się na dobrostanie i zdrowiu pracowników. W trakcie wydarzenia zostaną przedstawione koncepcje, jak poprawić relacje między pracownikami i wyniki biznesowe, by zapewnić tworzenie zdrowego i wydajnego środowiska pracy.

Zapraszamy na konferencję, która pomoże przedsiębiorcom w zrozumieniu koncepcji wellbeingu pracowników i wpływu tego zjawiska na funkcjonowanie i wyniki ich firm. Będą mieli możliwość poznania technik radzenia sobie ze stresem oraz sposobów na zdrowy i długi sen, jak również zapoznania się z koncepcją „odpowiedniej rutyny”, która wspiera regenerację mózgu.

Podczas konferencji omówimy techniki i strategie, które pomogą w stworzeniu wydajnego i zdrowego środowiska pracy, poprawią relacje między pracownikami oraz wspomogą osiąganie celów biznesowych. Eksperci ds. zdrowia, aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania podzielą się swoją wiedzą na temat dobrostanu we wszystkich obszarach funkcjonowania organizacji – zawodowym, społecznym, finansowym i zdrowotnym.

Na wydarzeniu wystąpią: Paweł Habrat – psycholog sportu, dr Ewa Hartman – trenerka i wykładowca, Natalia Hatalska – Head of Foresight at infuture.institute, Paweł Kornosz – dyrektor zarządzający ds. platform kafeteryjnych Benefit Systems, Mateusz Majchrzak – CEO Na dobry sen, Joanna Malinowska-Parzydło – CEO HR Influencers, Jakub Mauricz – CEO Mauricz Training Center, Bartek Pucek – CEO Forward Operators AI Lab oraz Piotr Szostak – szef działu strategii i rozwoju produktu Benefit Systems.

Tegoroczny Wellbeing Summit odbędzie się w wyjątkowym towarzystwie. Gościem specjalnym będzie Maja Włoszczowska – wybitna kolarka górska, która zdobyła dwukrotnie srebrne medale olimpijskie, a także mistrzostwa świata i Europy. Wydarzenie poprowadzi Jarosław Kuźniar.

Wellbeing Summit w formie stacjonarnej odbędzie się w warszawskiej Fabryce Norblina, a transmisja online będzie dostępna dla wszystkich, którzy wcześniej wypełnią formularz zgłoszeniowy na stronie benefitsystems.pl/wellbeing-summit. Niestety ze względu na ogromne zainteresowanie konferencją, zapisy na udział stacjonarny zostały już zakończone.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM