Polityka i społeczeństwo

Programuj swoją przyszłość: Ministerstwo Cyfryzacji promuje programowanie jako narzędzie do budowania przyszłości

Ministerstwo Cyfryzacji chce zachęcić Polaków do udziału w tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania i wprowadziło specjalne udogodnienia. PKP Intercity włączyło się w akcję i wspiera CodeWeek’2023.

Od teraz pasażerowie w pociągach mogą nauczyć się podstaw programowania. Wraz z zagadnieniami dotyczącymi programowania, będą mieli szansę poznać również ciekawostki i informacje o nowoczesnych technologiach.

Ministerstwo Cyfryzacji zachęca wszystkich do udziału w CodeWeek’2023. Przyłącz się do nas i przekonaj się jak przyjemna może być nauka kodowania!

Chcesz spróbować swoich sił w programowaniu? PKP Intercity wraz z Ministerstwem Cyfryzacji oferuje Ci idealną okazję. Skorzystaj z niej podczas tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania – CodeWeek’2023!

Uczestnicy CodeWeek’2023 będą mieli okazję nauczyć się podstaw programowania podczas jazdy pociągiem. Wraz z zagadnieniami dotyczącymi programowania, będą mieli szansę poznać ciekawostki dotyczące nowoczesnych technologii.

Fascynujące? Aby dołączyć do akcji, wystarczy jedynie zasiąść wygodnie w pociągu i skorzystać z oferty PKP Intercity. Chcesz spróbować swoich sił w programowaniu? Przekonaj się, jak łatwo i przyjemnie można się go nauczyć!

Dołącz do nas już dziś i odkryj nowy, wspaniały świat programowania podczas tegorocznej edycji CodeWeek’2023!

Udział w CodeWeek’2023 to świetna okazja do poznania podstaw programowania, ale również do zdobycia wiedzy na temat nowoczesnych technologii. PKP Intercity wraz z Ministerstwem Cyfryzacji oferują wygodną jazdę pociągiem i możliwość nauki. Dołącz do nas już dziś!

Tegoroczna edycja Europejskiego Tygodnia Kodowania, czyli CodeWeek’2023, to świetna okazja do nauki programowania. Zrób pierwszy krok w kierunku programowania i zapoznaj się z ofertą PKP Intercity. Przekonaj się jak przyjemna może być nauka kodowania!

Programowanie jest dla wszystkich! W tym roku z przyjemnością powitujemy wsparcie PKP Intercity dla CodeWeek. To wyjątkowa okazja, by uczyć się programowania przez cały rok, bez względu na wiek – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Minister cyfryzacji Janusz Cieszyński serdecznie zaprasza wszystkich do wspólnej podróży w świat kodowania!

Europejski Tydzień Kodowania to wyjątkowa okazja do poznania i zrozumienia całego świata programowania. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę www.codeweek.eu i wybrać interesujące nas wydarzenie. Różne aktywności, zajęcia i warsztaty są organizowane na całym świecie, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

Poczujcie się zaproszeni do udziału w Europejskim Tygodniu Kodowania i do rozpoczęcia przygody z programowaniem! W tym roku wystarczy wejść na stronę www.codeweek.eu, aby odkryć interesujące wydarzenia i aktywności, organizowane na całym świecie. Możecie znaleźć coś dla siebie i wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

PKP Intercity współpracuje z Europejskim Tygodniem Kodowania, aby zaprosić Was do rozpoczęcia przygody z programowaniem. Do 15 października w trakcie podróży pociągami PKP Intercity będziecie mogli obejrzeć spot zachęcający do udziału w wydarzeniu.

Branża IT stale się rozwija, a wraz z nią transport, co otwiera szerokie możliwości dla programistów. Dzisiaj technologie są częścią naszego życia, a PKP Intercity nie pozostaje w tyle. Dzięki naszym inicjatywom, jak aplikacja mobilna czy centralny system sprzedaży, umacniamy pozycję cyfrową. Z dumą wspieramy również inicjatywy takie jak CodeWeek – powiedział Tomasz Gontarz, wiceprezes zarządu PKP Intercity.

Programowanie stwarza możliwość poznawania nowych kompetencji i umiejętności, bez względu na wiek. Nauczyć się programowania to także zdobyć umiejętność analitycznego myślenia, wypracowywania wspólnych rozwiązań, tworzenia kreatywnych pomysłów i wykorzystywania ich w życiu codziennym.

Dołącz do Europejskiego Tygodnia Kodowania i rozpocznij swoją przygodę z programowaniem! CodeWeek to świetna okazja, by doświadczyć radości i satysfakcji z tworzenia własnego kodu. Możesz nauczyć się tworzenia gier, prostych programów komputerowych, czy robotyki. Aby dołączyć, wystarczy zorganizować własne wydarzenie i zgłosić je na stronie https://codeweek.eu/.

Europejski Tydzień Kodowania to wspaniała okazja do poznania nowych umiejętności i zdobycia doświadczenia z programowania. Dołącz już dziś i ciesz się zabawą z tworzeniem swojego własnego kodu – od gier logicznych, po grafikę komputerową, aż po robotykę. Możesz zorganizować własne wydarzenie i zgłosić je na stronie https://codeweek.eu/, a następnie dołączyć do Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Organizowanie wydarzeń związanych z programowaniem, to coś dla każdego! Nauczyciele, samorządowcy, miłośnicy komputerów, książkowi molowie, entuzjaści nowych technologii, a nawet ci, którzy są z nimi na bakier, mogą się spotkać i bawić programowaniem. Wydarzenia mogą przybierać różne formy – warsztaty z robotami, spotkania z przyjaciółmi, dyskusje o nowych technologiach, zagadki logiczne – wszystko jest dozwolone, jeśli tylko jest poparte zapałem i dobrą wolą. Więcej informacji można znaleźć w mediach społecznościowych na profilu CodeWeek PL, lub na stronie koduj.gov.pl.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w CodeWeek’2023! Bądźcie częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się w przyszłym roku, aby uczyć się, dzielić się wiedzą i wspierać siebie nawzajem.

Wszystkie komunikaty opublikowane w serwisie PAP pozostają w oryginalnej postaci, bez wprowadzania przez PAP SA żadnych zmian. Nadawca komunikatu jest odpowiedzialny za jego treść i musi przestrzegać postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM