Biznes i finanse

Innowacyjna technologia magazynowania energii SERMATEC przyczynia się do osiągnięcia celów neutralności węglowej w Europie – relacja z targów ZeroEmission Mediterranean 2023 w Rzymie

Miasta z całej Polski rywalizowały w XIII edycji Rankingu Miast Polski Związku Firm Deweloperskich, w którym to wyłoniono samorządy, które najlepiej zabezpieczają interesy inwestorów poprzez szybkość procedur administracyjnych i jasne warunki inwestowania.

Firma SERMATEC, lider w branży magazynowania energii, zaprezentuje swoje najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych systemów magazynowania energii (ESS) podczas ZeroEmission Mediterranean 2023, które odbędzie się w Rzymie w dniach 10-12 października 2023 r. Celem jest zapewnienie europejskim firmom oszczędności energii i wsparcie w dostosowaniu się do wymogów dotyczących wysokich podatków od emisji CO2.

SERMATEC zaprezentuje swój najnowszy produkt na rynku europejskim na wystawie. Szafa zewnętrzna chłodzona wodą SERMATEC SMT-ESS-CUBE372 charakteryzuje się modułową konstrukcją i pojemnością akumulatora o wartości 372 kWh, która umożliwia elastyczną rozbudowę. Oprócz tego urządzenie ma wbudowane funkcje regulacji napięcia, trójfazowej nierównowagi napięcia i kontroli harmonicznej, co pozwala poprawić jakość energii. Jego zastosowanie w przedsiębiorstwach jest szerokie, w tym do redukcji kosztów zużycia energii, zwiększenia zużycia zielonej energii, utrzymania bezpiecznej i stabilnej pracy systemów i zestawów chłodzonych wodą, kontenerowych systemów magazynowania energii, oszczędzania energii w godzinach szczytu, reagowania na zapotrzebowanie, zasilania rezerwowego i trybów pracy opartych na reagowaniu na polecenia.

Pragnąc poszerzyć swoją specjalistyczną wiedzę na rzecz zaspokojenia potrzeb użytkowników energii w gospodarstwach domowych, firma SERMATEC przedstawiła swoim klientom systemy magazynowania energii wysokiego i niskiego napięcia, a także falownik fotowoltaiczny zaprojektowany z myślą o użytkowaniu w mieszkaniach.

Li Feng, prezes SERMATEC, zaznaczył: „Udział w tej wystawie jest dla nas wielkim sukcesem. Pokazuje on, że jesteśmy skuteczni technicznie i wcielamy w życie naszą zieloną misję w Europie. Dostosowując się do celów ONZ dotyczących emisji dwutlenku węgla oraz coraz bardziej rygorystycznej polityki podatkowej, jesteśmy gotowi pomóc osiągnąć oszczędności energii na całym świecie. Jako lider w branży magazynowania energii, dostarczyliśmy już 2,5 GWh energii, a naszym celem jest dalsza współpraca z europejskimi przedsiębiorstwami w zakresie oszczędzania energii i redukcji wydatków.”

SERMATEC, mający 15 lat doświadczenia w branży, opracował technologie i produkty magazynowania energii, które są wykorzystywane przez wiele znanych firm na całym świecie, w ponad 50 krajach. Firmy takie jak BASF SH, Fuyao Glass, Huale Alloy Group, Desai, Lei Shing Hong i Foxconn doceniają innowacyjne produkty i usługi oferowane przez SERMATEC, które tworzą warunki do zielonej transformacji energii na szeroką skalę.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM