Biznes i finanse

Sztuczna inteligencja vs bezpieczeństwo sieci – Eksperckie rozmowy PAP

17 października o godz. 11.00 rozpoczynamy cykl webinarów dotyczących tematyki kształtowania polityki bezpieczeństwa cybernetycznego. W ramach pierwszego odcinka spotkamy się z Krzysztofem Matyszokiem, dyrektorem obszaru zarządzania podatnościami ING Hubs Poland, który podzieli się z nami swoją wiedzą na temat zabezpieczeń organizacji przed cyberatakami. Poznamy również jak wykorzystać sztuczną inteligencję do wzmocnienia skuteczności procesów Zarządzania Podatnościami.

Nowoczesne techniki AI są przeznaczone do wykorzystania przez dostawców rozwiązań informatycznych z różnych segmentów rynku IT, w celu uzyskania przewagi nad konkurencją, zapewnienia lepszych doświadczeń dla użytkowników oraz zwiększenia wydajności i skuteczności narzędzi.

Technologia AI może pomóc w optymalizacji Procesu Zarządzania Podatnościami w ramach ogólnej strategii Cybersecurity każdej organizacji, oferując wysoce precyzyjne algorytmy do określania priorytetów, a także do predykcji możliwych zagrożeń w przyszłości. AI pozwala wykorzystywać duże ilości danych w szybko zmieniających się warunkach, co pozwala na wyprzedzanie potencjalnych problemów.

Biorąc pod uwagę ryzyko błędnych werdyktów AI, ważne jest, aby zadbać o wysoką jakość danych, z których modele się uczą oraz zastosować dodatkowe procedury kontrolne. Platformy do Zarządzania Podatnościami oferują nowe możliwości, dzięki którym można skuteczniej i wydajniej chronić zasoby IT organizacji.

Porozmawiajmy! Zarejestrowanie się na naszym webinarze pozwoli Ci uzyskać dostęp do sesji Q&A i zadawania pytań naszemu ekspertowi. Sprawdź tutaj: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_lXAymMd_QO-nbmWz-qcPBg#/registration!

Zapraszamy do wysłuchania debaty w naszych serwisach: https://pap-mediaroom.pl, https://biznes.pap.pl lub https://debata.infostrefa.tv, gdzie będzie dostępna transmisja live.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM