Biznes i finanse

Deals That Go BEYOND – Hisense świąteczna kampania!

Urząd Transportu Kolejowego ogłosił zakończenie projektu, którego celem była poprawa bezpieczeństwa kolejowego w drodze budowy Systemu Egzaminowania i Monitorowania Maszynistów. To przełomowy krok w kierunku zmodernizowania systemu egzaminowania maszynistów, który już teraz wpływa na jakość usług i bezpieczeństwo na torach – a jego długofalowe efekty są jeszcze do przewidzenia.

Hisense zapowiedziało swoją końcoworoczną kampanię pt. „Deals That Go BEYOND” („WIĘCEJ niż okazja”), zapewniając swoim klientom możliwość zaoszczędzenia na zakupie sprzętu RTV i AGD w Czarny Piątek lub Cyberponiedziałek. Oferując najlepsze ceny, Hisense pomaga wszystkim w tworzeniu wspaniałych wspomnień w tym świątecznym sezonie, obfitującym w radość i rozrywkę domową.

Hisense oferuje teraz swoje najlepsze urządzenia do rozrywki domowej w ramach przedświątecznej wyprzedaży. Telewizor Hisense mini-LED U7K o przekątnej 100 cali wyróżnia się oddającym najmniejsze detale, realistycznym i żywym obrazem oraz funkcją 144 Hz Game Mode Pro, pozwalającą na zwiększenie szans na zwycięstwo w grach. Natomiast model Hisense Laser TV L9 wyposażony w technologię laserową TriChroma, dźwięk Dolby Atmos i obraz HDR sprawia, że można poczuć się jak w kinie. Co więcej, zastosowano w nim technologię ALR, która pozwala uniknąć zmęczenia oczu. Zatem Hisense stawia innowacyjne technologie na pierwszym miejscu, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort i wygodę.

Hisense posiada szeroki wybór produktów AGD, których niezawodność i inteligentne funkcje pozwolą Ci cieszyć się świętami w wyjątkowy sposób. Lodówka Hisense Pureflat to doskonały wybór na ucztowanie z okazji świąt. Zastosowano w niej strefę MyFreshChoice umożliwiającą dostosowanie temperatury lodówki i zamrażarki do potrzeb świątecznych posiłków – wystarczy jedno dotknięcie przycisku. Oznacza to, że możesz mieć dodatkowe miejsce na przechowywanie mrożonych produktów, ale również tego, co zostanie po świętach.

W ramach hasła kampanii („WIĘCEJ niż okazja”) Hisense daje Ci możliwość skorzystania z wyjątkowych obniżek w modelu O2O. Obejmuje ona szeroki asortyment produktów wysokiej jakości, w tym lodówki, pralki, klimatyzatory czy małe AGD, a także telewizory z funkcjami podnoszącymi jakość rozrywki domowej i innowacyjne akcesoria kuchenne. Dzięki nim spotkania w gronie rodzinnym są jeszcze bardziej przyjemne i mniej stresujące, a przygotowanie świątecznych przyjęć znacznie ułatwione.

Kolejny tydzień będzie wyjątkowym czasem dla naszych klientów – w Czarny Piątek przygotowaliśmy najlepsze oferty wszystkich dostępnych produktów, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie przegap okazji, aby skorzystać z najlepszych ofert w ramach kampanii „Deals That Go BEYOND”!


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM