Nauka i technologie

? „10 skutecznych metod ochrony przed cyberprzestępczością

Dokąd zmierzają nowoczesne technologie sztucznej inteligencji? Czy tym samym zostanie zagrożone nasze bezpieczeństwo? Odpowiedzi na te pytania można będzie poznać w trakcie trzeciej odsłony rozmów eksperckich dotyczących budowania bezpieczeństwa organizacji z wykorzystaniem AI. 9 listopada o godz. 11:00 serdecznie zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego porozmawiamy z Pawłem Nagasem, dyrektorem Obszaru Zarządzania Tożsamością w ING Hubs Poland, o zagrożeniach wynikających z dynamicznego rozwoju AI. Wspólnie zastanowimy się, w jaki sposób można chronić siebie, organizację i klientów przed atakami wykorzystującymi AI.

Razem z ekspertem przyjrzymy się bliżej sytuacjom, w których zastosowanie AI wywołuje zagrożenia. Omówimy istniejące zagrożenia oraz strategie, jakie organizacje mogą wprowadzić, aby chronić swoje zasoby przed atakami wykorzystującymi AI. Przeanalizujemy również, jakie ograniczenia narzędzi do zwalczania takich ataków są obecnie w użyciu.

Wyjaśniąc, w jaki sposób AI może wpływać na nasze życie, dyskutujemy w toku naszych rozmów o tym, jak dzięki technologii możemy zapewnić sobie bezpieczeństwo. Stawiając sobie za cel zagwarantowanie, że wykorzystywanie sztucznej inteligencji będzie odbywało się w sposób etyczny i odpowiedzialny, europarlamentarzyści starają się zaproponować AI Act jako narzędzie do ochrony naszych praw w obliczu wpływu sztucznej inteligencji.

Jeśli chcesz wziąć udział w rozmowie, zarejestruj się już teraz i ciesz się możliwością zadawania pytań naszemu ekspertowi podczas sesji Q&A: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_eOsWqC1zTqmz57b8dET1Dw.

Zapraszamy do śledzenia transmisji live na trzech platformach: https://pap-mediaroom.pl, https://biznes.pap.pl oraz https://debata.infostrefa.tv.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM