Nauka i technologie

Zwycięstwo Zespołu Działu Edukacji i Szkoleń NCBJ – Nagroda Główna w Konkursie Popularyzator Nauki

Piątkowa uroczystość wręczenia nagród w 19. edycji konkursu Popularyzator Nauki była wyjątkowa – laureatem Nagrody Głównej został Zespół Działu Edukacji i Szkoleń Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Świerku. Uroczystość odbyła się w Warszawie i zgromadziła wielu znamienitych gości.

Za długoletnie wkłady w wiedzę o promieniowaniu jonizującym, promieniotwórczości, energii jądrowej i naturalnej promieniotwórczości oraz za ich znaczący wkład w realizację programu transformacji energetycznej Polski, jury konkursowe postanowiło przyznać nagrodę główną.

DEiS oferuje szkołom wypożyczenie detektorów promieniowania jonizującego i umożliwia odwiedzenie laboratoriów badawczych znajdujących się w NCBJ. Ponadto zespół organizuje wizyty w badawczym reaktorze jądrowym MARIA, Laboratoriach Badań Materiałowych i Pomiarów Dozymetrycznych, a także w innych jednostkach NCBJ.

„Jest to ogromny zaszczyt. Tego sukcesu by nie było, gdyby nie grupa kilkunastu pracowników. To z ich pasji i zaangażowania rodzą się takie sukcesy. Ta nagroda jest dla nas również ogromną motywacją do dalszego dzielenia się pasją i przybliżania nauki w prosty i zrozumiały sposób dla wszystkich” – powiedziała, odbierając, nagrodę dr Katarzyna Deja, dyrektorka Działu Edukacji i Szkoleń Narodowego Centrum Badań Jądrowych.

Dział Edukacji i Szkoleń NCBJ został wyróżniony Nagrodą Główną w konkursie, który odbył się w Warszawie. Nagroda została przyznana za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji i szkolenia.

Zespół Działu Edukacji i Szkoleń NCBJ został oficjalnie doceniony za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji i szkoleń. Nagroda Główna w konkursie, który odbył się w Warszawie, jest dowodem na niezwykłe zaangażowanie w rozwój kompetencji zawodowych pracowników NCBJ.

Wyrazem uznania dla wysiłku zespołu Działu Edukacji i Szkoleń NCBJ była Nagroda Główna w konkursie, który odbył się w stolicy. Ten wyróżnienie stanowi dowód na wysoką jakość i wyjątkowe zaangażowanie w procesy edukacyjne i szkoleniowe.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM