Biznes i finanse

Żywa Aukcja: Nowy sposób na dokonywanie transakcji na rynku w Polsce

W obliczu przeciwności, firmy zaczęły szukać odpowiedzi, w jaki sposób mogłyby wykorzystać nowe technologie, aby usprawnić proces sprzedaży “live”. Przedsiębiorcy zdecydowali się wykorzystać potencjał platform internetowych, aby stworzyć nowy sposób sprzedaży – “transmisje sprzedażowe”. Platformy te umożliwiły firmom monitorowanie procesu sprzedaży, wykorzystanie funkcji takich jak zamawianie, płatności i wysyłka towarów w jednym miejscu, a także wyświetlanie informacji o produkcie i dostępność towarów w czasie rzeczywistym. Wszystkie te funkcje pozwoliły firmom skupić się na tworzeniu niezapomnianego doświadczenia dla konsumenta, a nie na zarządzaniu administracyjnym.

Narzędzie SOLD! to jedyna aplikacja, która zapewnia nieograniczone możliwości sprzedaży podczas transmisji na żywo. Łatwa w użyciu, a jednocześnie pełna funkcjonalność i obsługa klienta sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla wyzwań handlu „na żywo”.

SOLD! jest nowoczesnym narzędziem, które pomaga sprzedawcom w prowadzeniu skutecznych sprzedaży na żywo. Dzięki automatyzacji sprzedaży i zaawansowanym opcjom konfiguracji, sprzedawca może skupić się na budowaniu relacji z kupującymi, oferując im wartościowe treści i obsługę.

SOLD! to innowacyjne rozwiązanie, które wykracza poza tradycyjne formy handlu. Dzięki intuicyjnej platformie sprzedawcy mogą wykorzystać szereg narzędzi, takich jak automatyzacja, zapisy na transmisje na żywo i wiele innych, aby skutecznie sprzedawać swoje produkty i usługi.

SOLD! będzie wyróżniać się zaawansowanymi funkcjami, które umożliwią szybkie i bezproblemowe realizowanie transakcji na żywo. Aplikacja oferować będzie szeroki wybór opcji płatności, włączając w to płatności kartą, system Blik, różne formy płatności mobilnych, takich jak Apple Pay czy Google Pay. Ułatwienie to zapewni kupującym natychmiastowe dokonanie zakupu na wydarzeniu sprzedażowym. To też zaleta dla sprzedających – zminimalizuje bowiem możliwość „rezerwowania” towarów, bez dokonania ostatecznej transakcji.

SOLD! łączy w sobie cechy typowych sklepów internetowych i platform społecznościowych, dzięki czemu użytkownicy będą mieli dostęp do nowych funkcji, takich jak możliwość śledzenia zamówień w czasie rzeczywistym, system ocen i recenzji, który pozwoli użytkownikom oceniać i recenzować zarówno produkty, jak i sprzedających.

SOLD! wykorzystuje trendy w globalnym live shoppingu, aby zapewnić użytkownikom unikalne doświadczenia zakupowe. Przełomy technologiczne pozwalają na łączenie interaktywności na żywo z nowoczesnymi funkcjami eCommerce, co jest idealne dla konsumentów szukających bardziej angażujących i wciągających doświadczeń zakupowych. Aplikacja ma na celu powtórzyć sukces tego trendu na rynkach europejskich, który szczególnie dynamicznie rozwija się w Azji.

Polska innowacyjna aplikacja SOLD! wkrótce zagości na rynku. Wśród jej użytkowników znajdą się małe sklepy, duże sieci handlowe i sprzedawcy indywidualni. Technologia SOLD! wyróżnia się dzięki wsparciu finansowemu Funduszy Europejskich i zaoferuje użytkownikom nowe, innowacyjne rozwiązania w handlu detalicznym.

SOLD! przynosi nowe możliwości dla klientów i sprzedawców. Przyjazne dla użytkowników narzędzia, takie jak automatyzacja procesu sprzedaży, szeroki wybór metod płatności, recenzje innych użytkowników, a także możliwość śledzenia wysyłki oferowanych zamówień, pozwalają na tworzenie bezpiecznego i wygodnego doświadczenia zakupowego. SOLD! stawia sobie za cel odmienienie krajobrazu sprzedaży na żywo w Polsce i na całym rynku europejskim, tworząc nową rzeczywistość cyfrowych zakupów.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM