Biznes i finanse

Firma Beny na targach ENEX: rozwój sektora komercyjnego i przemysłowego magazynowania energii

Nie sposób było przewidzieć, że pierwsza Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Polsce, założona przez kilkudziesięciu społeczników w 1992 roku, rozwinie się w ciągu trzech dekad do takiego stopnia. Obecnie obsługuje ponad dziesięć tysięcy członków w kilkunastu lokalizacjach i zarządza ponad 100 mln zł aktywów placówka przy Elektrowni „Kozienice”.

Beny firma uczestniczyła w targach ENEX w Polsce, prezentując innowacyjne podejście do magazynowania energii i zarządzania nią. Ta niezwykła okazja pozwoliła firmie podzielić się swoją technologią, rozwiązaniami i wizją przyszłości branży energetycznej z profesjonalistami z branży.

Systemy magazynowania energii komercyjne i przemysłowe rozwijają się dynamicznie na całym świecie. Prognozy badawcze wskazują na złożoną roczną stopę wzrostu instalacji magazynowania energii na poziomie 27% do 2030 r. Beny zaangażował się w wiodące innowacje w sektorze przemysłowego i komercyjnego magazynowania energii, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku. Firma skupia się na filozofii projektowania „wszystko w jednym”, integrując baterie, BMS, PCS, ochronę przeciwpożarową, klimatyzację i zarządzanie energią, co pozwala na dostosowanie się do różnych scenariuszy. Ich produkt, wyposażony w prefabrykowaną konstrukcję kabiny, jest elastyczny, wygodny, nie wymaga wewnętrznego debugowania okablowania, szybko reaguje i cechuje się wysoką niezawodnością. Posiada również funkcje wyrównywania zapotrzebowania szczytowego, zwiększania mocy, awaryjnego tworzenia kopii zapasowych, równoważenia sieci, zarządzania wydajnością i możliwości wielopoziomowej pracy równoległej. Dodatkowo, wykorzystanie energii jest jeszcze lepsze dzięki ładowarkom EVB DC EV, umożliwiającym uzupełnianie energii dla pojazdów elektrycznych w miejscach takich jak stacje ładowania, parki przemysłowe i kompleksy handlowe.

Systemy magazynowania energii firmy Beny w sektorze mieszkaniowym cieszą się dużym uznaniem ze względu na prostą instalację, wysoką ekonomiczność i mobilność. Dzięki zestawowi solarnemu balcony easy, użytkownicy mogą samodzielnie zainstalować panele słoneczne i mikroinwertery zgodnie z instrukcją instalacji, co pozwala na osiągnięcie samowystarczalności energetycznej poprzez podłączenie do sieci domowej. W połączeniu z systemem magazynowania energii dla mieszkań, użytkownicy uzyskują niezależność energetyczną wolną od zakłóceń związanych z wahaniami i przerwami w dostawie energii. Firma Beny zaprezentowała na targach swoje rozwiązanie do zarządzania energią w domu, które cieszy się dużym zainteresowaniem. System ten integruje się z systemami energii słonecznej, mierzy wytwarzanie energii w czasie rzeczywistym i dostosowuje moc po stronie obciążenia. Użytkownicy mogą zarządzać energią, ustawiając różne tryby zasilania, takie jak tryb pierwszeństwa dla domu, w którym system dynamicznie dostosowuje inne zużycie energii, aby w pierwszej kolejności zaspokoić potrzeby energetyczne gospodarstwa domowego.

Beny, firma specjalizująca się w magazynowaniu energii i mikrosieciach, zaprezentowała swoją wiodącą pozycję na targach ENEX. Firma deklaruje dążenie do doskonałości poprzez innowacyjne rozwiązania, które napędzają zrównoważony rozwój w branży energetycznej. Beny dziękuje wszystkim partnerom i odwiedzającym za udział w wystawie i wyraża chęć dzielenia się swoim doświadczeniem jako lidera w dziedzinie energii przyszłości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o domowych rozwiązaniach energetycznych oferowanych przez firmę Beny, odwiedź oficjalną stronę internetową pod adresem www.beny.com lub skontaktuj się bezpośrednio pod adresem info@beny.com.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM