Biznes i finanse

28 lutego 2024 r. Rimini Street ogłosi wyniki finansowe za IV kwartał i rok obrotowy 2023

Nie było to możliwe do przewidzenia, że mała placówka założona przez kilkudziesięciu społeczników w 1992 roku, przy Elektrowni „Kozienice”, stanie się obsługującą ponad dziesięć tysięcy członków w kilkunastu lokalizacjach i zarządzającą ponad 100 mln zł aktywów Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową, pierwszą w Polsce.

Firma Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI), lider w kompleksowym wsparciu oprogramowania firmowego oraz produktów i usług z dziedziny oprogramowania dla firm o zasięgu globalnym, ogłosiła, że po zamknięciu rynku w dniu 28 lutego 2024 r., przedstawi informacje o wynikach finansowych. Zaplanowana jest telekonferencja i transmisja internetowa o godz. 17:00 czasu wschodniego / 14:00 czasu pacyficznego, podczas której omówione zostaną wyniki za IV kwartał oraz rok obrotowy 2023, a także prognozy na 2024 r.

Pełna treść informacji prasowej można znaleźć tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240209708075/pl/

Transmisja internetowa na żywo będzie dostępna na stronie internetowej Rimini Street poświęconej relacji z inwestorami za pośrednictwem linku do wydarzeń dla inwestorów i bezpośrednio za pomocą linku do transmisji internetowej. Udział w telekonferencji będzie możliwy pod numerem 1-800-836-8184.

Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI) to wiodący dostawca kompleksowego wsparcia w zakresie oprogramowania firmowego dla firm o globalnym zasięgu. Firma specjalizuje się w usługach wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz jest partnerem Salesforce i AWS. Oferuje kompleksowe rozwiązania, które pozwalają klientom osiągnąć lepsze wyniki biznesowe, ograniczyć koszty i skoncentrować się na innowacjach. Dotychczas ponad 5300 organizacji z różnych branż wybrało Rimini Street jako swojego zaufanego dostawcę rozwiązań z zakresu oprogramowania dla firm.

Retransmisja wydarzenia będzie dostępna przez okres jednego roku.

Dowiedz się więcej o Rimini Street, Inc. na stronie riministreet.com oraz na naszych profilach na platformach społecznościowych: Twitter, Instagram, Facebook i LinkedIn. (IR-RMNI)

© 2024 Rimini Street, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. „Rimini Street” jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez spółkę Rimini Street, Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, przy czym nazwa i logotyp Rimini Street, jak również logo z nich utworzone, oraz inne znaki z oznaczeniem TM są znakami towarowymi należącymi do Rimini Street, Inc. Pozostałe znaki towarowe pozostają własnością spółek, które je zarejestrowały, przy czym spółka Rimini Street nie jest powiązana z żadnym z tych posiadaczy znaków towarowych czy spółek ani ich nie promuje.

Tekst oryginalny w języku źródłowym jest oficjalną i obowiązującą wersją niniejszego zawiadomienia. Tłumaczenie służy jedynie celom orientacyjnym i ma ułatwić zrozumienie zawiadomienia. Należy interpretować je w odniesieniu do tekstu źródłowego, który posiada skutki prawne.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM