Ludzie i kultura

Ulubiony przez słuchaczy podcast o Izraelu wraca z 2 sezonem

Nowy sezon podcastu „Ziemia zbyt obiecana” autorstwa Konstantego Geberta rozpocznie się 12 lutego specjalnym odcinkiem, który będzie dostępny w wersji audio i wideo.

W tym wyjątkowym odcinku gościem specjalnym będzie Yuval Dancyg, który opowie o swoim bracie Alexie Dancygu, polsko-izraelskim historyku i ambasadorze dialogu, będącym jednym z zakładników w Gazie od 4 miesięcy.

W nowym sezonie, podcast „Ziemia zbyt obiecana” będzie kontynuował opowieść o historii i aktualnościach z Izraela. Adresowany jest do wszystkich zainteresowanych tym krajem i chcących poznać go z perspektywy osobistych doświadczeń autora oraz jego wieloletniej wiedzy. Podcast przybliży mało znane fakty, ciekawostki, postaci historyczne i nowe spojrzenie na Izrael.

Podcast Konstantego Geberta zadebiutował w lutym 2023 roku i szybko zdobył popularność w 127 krajach na całym świecie. Jego opowieści zostały nagrodzone w Konkursie Podcast Roku 2023 imienia redaktora Janusza Majki, gdzie został wyróżniony za „dobrze opowiedzianą historię”.

W nowym sezonie podcastu, twórcy przygotowali specjalne bonusy dla swoich słuchaczy, którzy zdecydują się wesprzeć ich na Patronite.

Drugą odsłonę podcastu uzupełnia nowa identyfikacja wizualna, stworzona przez Aleksandrę Dobrzyńską, znaną w mediach społecznościowych jako @aleksandriusz, która już wcześniej zaprojektowała grafiki do pierwszego sezonu.

Nowe odcinki będą dostępne co poniedziałek na wszystkich platformach podcastowych.

Podcast „Ziemia zbyt obiecana” jest efektem współpracy z Fundacją ELNET, organizacją pozarządową, która stawia sobie za cel pogłębianie relacji pomiędzy Europą i Izraelem, opierając się na wspólnych potrzebach i demokratycznych wartościach.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM