Nauka i technologie

XCMG Machinery podejmuje walkę z ogólnoświatowym niedoborem uzdolnionych pracowników w branży sprzętu budowlanego

29 marca 2024 r. w Xuzhou, w Chinach, firma XCMG Machinery (SHE:000425, „XCMG”) uruchomiła program szkoleń przekrojowych dla swoich pracowników zatrudnionych w centrali firmy. Program ten ma na celu zwiększenie kompetencji zarządzania projektami wśród ponad 1000 pracowników, poprawę konserwacji zapobiegawczej oraz konsultacje sprzętowe i techniczne, aby zniwelować niedobór uzdolnionych pracowników w przemyśle sprzętu budowlanego. Działania te mają zmniejszyć presję wywieraną na wykonawców w związku z brakiem doświadczonych operatorów.

W globalnym sektorze budowlanym rośnie presja związana z niedoborem wykwalifikowanej siły roboczej. Problem ten dotyka zarówno rozwiniętych krajów o zaawansowanej infrastrukturze, jak USA i Kanada, jak i państw rozwijających się, np. Indie i RPA, które doświadczają dynamicznej urbanizacji. Firma XCMG zdaje sobie sprawę z istotnej roli wysoko wykwalifikowanych pracowników w efektywnym prowadzeniu procesów budowlanych. Dlatego oferuje szeroką gamę szkoleń serwisowych na kluczowych rynkach międzynarodowych, mających na celu podniesienie umiejętności i wiedzy personelu serwisowego, aby sprostać temu wyzwaniu.

Spółka XCMG zrealizowała ponad 300 sesji szkoleniowych o łącznym czasie trwania ponad 1300 godzin, wzięło w nich udział blisko 2000 uczestników z ponad 30 krajów. Międzynarodowa centrala biznesowa spółki korzysta z globalnych zasobów w zakresie badań i rozwoju, produkcji i testowania, aby tworzyć spersonalizowane inicjatywy szkoleniowe, dostosowane do konkretnych potrzeb lokalnych rynków. Te rozwiązania zostały wprowadzone w różnych regionach, takich jak Azja Południowo-Wschodnia, Azja Środkowa, Indonezja i RPA, gdzie spotkały się z uznaniem międzynarodowych uczestników.

Nasz program ma na celu integrowanie teorii z praktyką, umożliwiając uczestnikom udział w symulowanych ćwiczeniach obejmujących różne sytuacje, takie jak obsługa i konserwacja. Dzięki warsztatom, testowaniu produktów i konserwacji operacyjnej, uczestnicy mogą przekształcić linie produkcyjne w środowiska edukacyjne. Podczas szkolenia z mechaniki, hydrauliki i elektryki, międzynarodowy personel serwisowy zwiększa swoją specjalistyczną wiedzę, aby lepiej radzić sobie z różnymi wyzwaniami związanymi z naprawami i wsparciem technicznym. Zapewniamy również kompleksowe szkolenia z obsługi i konserwacji produktów, przygotowując uczestników do szybkiego reagowania na sytuacje awaryjne i minimalizowania przestojów u klientów.

Spółka XCMG rozszerzyła swoje usługi serwisowe, oferując teraz konsultacje dotyczące konserwacji zapobiegawczej, co dodatkowo wzbogaca zakres świadczonych usług. Dzięki temu modelowi serwisowemu jakość usług rośnie, a pracownicy obsługi stają się bardziej konkurencyjni.

Akademia Techniki Maszyn Budowlanych Xuzhou oferuje praktyczne szkolenia, podczas których członkowie zespołu zdobywają doświadczenie w analizie i badaniu sprzętu na miejscu, uczą się obsługi symulatorów i rzeczywistych maszyn, oraz dostosowują się do nowych produktów i technologii. Dzięki strategicznym działaniom promocyjnym dotyczącym wprowadzania nowych produktów na rynek międzynarodowy, zespół jest w stanie oferować usługi modernizacji i adaptacji dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, co dodatkowo zwiększa ich zadowolenie.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM