Biznes i finanse

Bybit idealną platformą dla klientów instytucjonalnych dzięki nowemu narzędziu Dynamic Delta Hedging

Praca w sektorze OZE, w tym na farmach wiatrowych, oferuje doskonałe możliwości rozwoju zawodowego zarówno dla obecnych pracowników sektora energetycznego, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Według badania „Rozwój sektora OZE” przeprowadzonego przez SW Research, Polacy dostrzegają liczne korzyści z pracy w tej branży, takie jak przyszłościowe perspektywy (co wskazało niemal 40% ankietowanych), atrakcyjne zarobki oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Ważne jest również poczucie misji oraz perspektywa wzrostu zapotrzebowania na pracowników w najbliższych latach.

DUBAJ, ZEA, 4 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit ogłasza wprowadzenie Dynamic Delta Hedging (DDH) – najnowocześniejszego narzędzia do zarządzania ryzykiem, umożliwiającego klientom instytucjonalnym i profesjonalnym traderom precyzyjne poruszanie się po rynku w warunkach jego zmienności.

Nowa wersja: Dynamiczne zabezpieczenie delty automatycznie dostosowuje portfele traderów co 6 sekund, aby utrzymać inwestycje w określonych przez nich granicach tolerancji ryzyka i zmienności, co zapewnia ochronę przed gwałtownymi ruchami na rynku.

„Stworzone przez Bybit narzędzie Dynamic Delta Hedging to prawdziwy skarb dla klientów instytucjonalnych – powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit. – Mając do dyspozycji DDH, mogą wyprzedzać trendy na rynku, minimalizować ryzyko i zwiększać rentowność inwestycji z łatwością niespotykaną dotąd w branży kryptowalut”.

DDH to automatyczne wykonywanie zleceń kupna lub sprzedaży na rynku przez tradera w ramach kontraktów Perpetual. Dzięki tej technologii inwestor może mieć pewność, że delta jego kontraktu Options będzie utrzymywać się w docelowym przedziale, podążając za trendami rynkowymi w czasie rzeczywistym.

Korzyści Dynamic Delta Hedging

– Automatyczne korekty: DDH koryguje deltę portfela co 6 sekund.

– Ograniczenie ryzyka: DDH znacznie zmniejsza ryzyko związane ze zmiennością rynku.

– Większy potencjał w zakresie rentowności: DDH pozwala na szybkie wykorzystywanie trendów rynkowych, otwierając przed traderami drogę do wyższej rentowności inwestycji.

Dynamic Delta Hedging to kolejna już w ostatnim czasie nowość. Bybit niedawno wprowadził też opcje Solana (SOL) i obecnie jest drugą giełdą, na której produkt ten jest dostępny. Tym samym użytkownicy Bybit mogą teraz sprawniej zarządzać swoimi pozycjami SOL.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit is the third largest cryptocurrency exchange with 25 million users, established in 2018. It provides a professional platform for cryptocurrency investors and traders with ultra-fast matching engine, 24/7 customer support, and multilingual assistance. Bybit is also a proud partner of the Formula 1 constructor and driver world champions – Oracle Red Bull Racing team.

Więcej informacji na temat Bybit znajdziesz na stronie Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM