Biznes i finanse

Intella X prezentuje `Adventure` – satysfakcjonującą tradycyjną grę z nagrodami w środowisku Web3

Jeśli chcesz skorzystać z ulg podatkowych, koniecznie sprawdź i uzupełnij zeznania przygotowane przez administrację skarbową. Według serwisu Prawo.pl, szczególnie uważać trzeba na ulgi rodzinne i dla seniorów, które mogą zawierać nieprawidłowości, nawet jeśli fiskus je uwzględnił.

NEOWIZ, południowokoreański gigant w branży gier, z dumą prezentuje „Adventure”, przełomową usługę na platformie gamingowej Web3 Intella X. Nowa funkcja platformy stanowi znaczący krok w kierunku stworzenia pomostu między tradycyjnymi graczami a innowacyjnym środowiskiem technologii Web3, przygotowując grunt pod najbardziej wyczekiwany zrzut tokenów w 2024 r.

„Adventure” to nowatorska gra, która umożliwia graczom zbieranie punktów w różnych rozgrywkach i wymianę ich na IX, tokeny Intella X. Ta inicjatywa wzbogaca środowisko gier, odpowiadając na potrzeby zarówno doświadczonych, jak i nowych graczy na platformie Web3. Wraz z nią wprowadzono również „Crew”, dynamiczny system gildii, który promuje współpracę i wspólnotę w ramach ekosystemu Intella X.

W grze „Adventure” gracze mają do wyboru szeroki wybór gatunków, w tym strategie turowe, gry sportowe i FPS, z których każda daje okazję do zdobywania punktów.

Intella X z dumą ogłasza swoją najnowszą współpracę, która zaowocowała powstaniem pierwszego projektu NFT PFP – E.R.C.C (Early Retired Cats Club). Kolekcja ta została zainspirowana popularną grą NEOWIZ Cats & Soup, która osiągnęła ponad 50 milionów pobrań na całym świecie. E.R.C.C szybko zdobyła wysoką pozycję w elitarnych kolekcjach na głównych giełdach NFT, takich jak OpenSea i Blur, co potwierdza atrakcyjność Intella X na rynku cyfrowym.

Intella X przygotowała dwie innowacyjne usługi jako część przygotowań do wprowadzenia platformy „Adventure”. Usługi te umożliwią użytkownikom zbieranie punktów z różnych aktywności społecznych, zarówno w ramach blockchain, jak i poza nim, co pozwoli im zdobyć przewagę przed wielkim debiutem platformy w 2024 r.

Rzecznik prasowy Intella powiedział: „Prezentując >>Adventure<<, zapraszamy graczy z całego świata, aby wspólnie z nami przekraczali granice tradycyjnego rozumienia gier, nagród i pojęcia społeczności. Wykraczając poza postęp technologiczny, przewodzimy na drodze w kierunku przyszłości, w której każde osiągnięcie w grze ma wartość w świecie rzeczywistym, co stanowi uosobienie głównych założeń Web3”.

NEOWIZ

NEOWIZ, founded in 1997, is a pioneer and one of the largest game producers in Korea. The company has successfully released a wide catalog of games for both PC and mobile devices, participating in the creation and release of many popular titles such as „Lies of P”, „FIFA Online”, „Brave Nine”, „DJMAX Respect”, „Skul: The Hero Slayer”, „The Hero Slayer” and „Cats & Soup”.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM