Biznes i finanse

Uroczyste otwarcie Tertio Ponte we Włocławku

Otwarto kolejny nowoczesny obiekt zrealizowany w ramach programu „Fabryka”. Tertio Ponte został oddany do użytku 3 kwietnia 2024 roku we Włocławku. W uroczystym przecięciu wstęgi uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, inwestorzy, lokalni parlamentarzyści oraz goście honorowi.

Tertio Ponte to inwestycja zrealizowana w ramach „Programu Fabryka” przy współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu, samorządem miasta Włocławka oraz spółką Unibep jako Generalnym Wykonawcą. Jest to nowoczesna przestrzeń biurowo-usługowa, pierwsza tego typu na mapie Włocławka, która została niedawno oddana do użytku. Uroczyste przecięcie wstęgi odbyło się przed wejściem do budynku, znajdującego się w rejonie ulic Kruszyńskiej i Broniewskiego we Włocławku.

Podczas ceremonii zaprezentowano wszystkie możliwości, jakie Tertio Ponte oferuje zarówno najemcom, jak i inwestorom. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz, inwestorzy, lokalni parlamentarzyści oraz goście honorowi.

W gronie inwestorów, którzy uczestniczą w projekcie Tertio Ponte, znajdują się prezesi zarządu Operator ARP i Agencji Rozwoju Przemysłu, prezydent miasta Włocławek, sekretarz stanu Ministerstwa Rozwoju i Technologii, oraz przedstawiciele Sejmu RP, zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, wicewojewoda Kujawsko-Pomorski oraz wiceprezes zarządu Unibep SA. Tertio Ponte to nowoczesny obiekt inwestycyjny, składający się z trzech modułów o różnych wysokościach, oferujący ok. 6 tys. mkw. powierzchni najmu i sprzyjający rozwojowi inicjatyw biznesowych.

Tertio Ponte posiada certyfikację BREEAM, co potwierdza zgodność konstrukcji z zasadami zrównoważonego budownictwa. Budynek oferuje klimatyzowaną przestrzeń z uchylanymi oknami zapewniającymi optymalne oświetlenie naturalne. Wykorzystuje on także panele fotowoltaiczne i system retencji wody deszczowej. Połączenie ekologicznych rozwiązań, technologii odnawialnej energii i wysokiej jakości materiałów tworzy sprzyjające warunki do rozwijania biznesowych inicjatyw w centrum miasta. Obiekt wyposażony jest w podnoszone podłogi, floor box’y, aneksy kuchenne, pomieszczenia socjalne, nowoczesne windy na każdym piętrze, sale konferencyjne, szatnię dla rowerzystów oraz recepcję.

Obiekt posiada 80 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, 64 miejsca w przestrzeni naziemnej oraz kilkadziesiąt zadaszonych stojaków dla rowerów. Dodatkowo, znajdują się tam ładowarki dla samochodów elektrycznych. Przy budynku znajduje się również zielony ogród, który sprzyja rekreacji i dodatkowo podkreśla nowoczesny styl obiektu.

Oddanie Tertio Ponte do użytku otworzy nowe możliwości dla mieszkańców miasta, inwestorów oraz najemców, umożliwiając pełne wykorzystanie biznesowego potencjału obiektu. To również szansa dla rozwoju miasta i regionu, które zyskają innowacyjną przestrzeń sprzyjającą tworzeniu nowych idei, pomysłów i inwestycji.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM