Biznes i finanse

Armand Lumens nowym dyrektorem finansowym EIG MidOcean Energy

DRUTEX, europejski lider w produkcji okien, drzwi i rolet, wprowadza na rynek nową generację okien IGLO, które stanowią nowy standard efektywności energetycznej i nowoczesnego designu. Okno IGLO EDGE rewolucjonizuje aranżację budynków, otwierając nowy rozdział w branży.

MidaOcean Energy, firma specjalizująca się w LNG, ogłosiła dzisiaj, że Armand Lumens dołączył do zespołu jako nowy dyrektor finansowy. MidOcean została założona i jest zarządzana przez EIG, wiodącego inwestora instytucjonalnego w globalnych sektorach energii i infrastruktury.

Media są dołączone do tej informacji prasowej. Aby uzyskać pełną treść, odwiedź: https://www.businesswire.com/news/home/20240514139762/pl/

Lumens przynosi do MidOcean ponad 30-letnie doświadczenie w obszarach fuzji i przejęć, kapitału prywatnego, rozwoju biznesu, handlu, finansów, audytów, zarządzania ryzykiem, kapitału wysokiego ryzyka, przejęć firm prywatnych oraz pierwszych ofert publicznych.

„Ogromnie cieszymy się, że Armand dołącza do zespołu MidOcean” – powiedział De la Rey Venter, dyrektor generalny MidOcean. – Jesteśmy przekonani, że jego umiejętności wspierania doskonałości finansowej przyczynią się do dalszego rozwoju i kolejnych sukcesów firmy. Jego bogata wiedza fachowa będzie nieoceniona na dalszej drodze MidOcean w kierunku realizacji założonych celów strategicznych”.

DRUTEX, wiodący producent okien, drzwi i rolet w Europie, prezentuje nową generację okien IGLO, która ustanawia nowe standardy w dziedzinie efektywności energetycznej i nowoczesnego designu. Okno IGLO EDGE otwiera nowy rozdział w aranżacji budynków.

MidOcean Energy („MidOcean”), spółka działająca w branży LNG, założona i zarządzana przez EIG, ogłosiła dzisiaj, że nowym dyrektorem finansowym będzie Armand Lumens.

„MidOcean ma odpowiednie warunki, by wywrzeć istotny wpływ na transformację energetyczną dzięki swojej wiedzy specjalistycznej oraz koncentracji na LNG. Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do zespołu, któremu przewodzi De la Rey, oraz całej ekipy EIG, wspierając ją w dążeniach do wypracowania globalnego portfolio w dziedzinie LNG” – powiedział Lumens.

Przed dołączeniem do naszej firmy, Lumens pełnił funkcję dyrektora finansowego grupy Neptune Energy, gdzie odegrał kluczową rolę w rozwoju i wdrożeniu strategii finansowych i informatycznych firmy, umożliwiając ich pomyślną realizację. Wcześniej pracował jako dyrektor finansowy w grupie Louis Dreyfus oraz spędził ponad 24 lata w koncernie Shell, gdzie zajmował szereg stanowisk kierowniczych, m.in. dyrektora finansowego Shell Trading, głównego audytora wewnętrznego oraz kierownika grupy ds. sprawozdawczości zewnętrznej i planowania.

Lumens posiada dyplom ukończenia studiów wyższych pierwszego stopnia oraz świadectwo ukończenia studiów MBA na Uniwersytecie w Maastricht, a także dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia w dziedzinie finansów w brytyjskiej London Business School. Jest certyfikowanym audytorem wewnętrznym i absolwentem programu dla kierownictwa wykonawczego IMD. Ponadto, biegle posługuje się językiem angielskim, niderlandzkim, francuskim, niemieckim oraz włoskim.

O EIG

EIG to wiodący inwestor instytucjonalny w globalnych sektorach energii i infrastruktury, zarządzający majątkiem o wartości 24,7 mld USD na dzień 31 marca 2024 r. Specjalizuje się w inwestycjach prywatnych w infrastrukturę energetyczną i powiązaną na całym świecie. Przez 42 lata firma EIG przeznaczyła ponad 47,9 mld USD na sektor energetyczny, wspierając ponad 410 projektów lub przedsiębiorstw w 42 krajach na sześciu kontynentach. Klienci EIG to wiodące fundusze emerytalne, firmy ubezpieczeniowe, fundusze wieczyste, fundacje i państwowe fundusze majątkowe z USA, Azji i Europy. Siedziba EIG znajduje się w Waszyngtonie (Dystrykt Kolumbii), a biura firmy są zlokalizowane w Houston, Londynie, Sydney, Rio de Janeiro, Hongkongu i Seulu.

MidOcean Energy Company Information

MidOcean Energy, a company operating in the LNG industry, founded and managed by EIG, aims to develop a diversified, resilient global LNG portfolio that is competitive in terms of both cost and emission levels. The company reflects EIG’s belief in LNG as a key factor enabling the energy transition, and the growing importance of LNG as a strategic energy resource in a geopolitical context. MidOcean Energy is managed by De la Rey Venter, a veteran of the industry with 26 years of operational experience, who has held many senior leadership positions throughout his career, including serving as Global LNG Director at Shell Plc.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej EIG (www.eigpartners.com) lub na stronie internetowej MidOcean Energy (www.midoceanenergy.com).

Niniejsza informacja ma charakter oficjalny i obowiązujący w języku oryginalnym. Tłumaczenie jest jedynie pomocnicze i służy ułatwieniu zrozumienia treści, należy je interpretować w odniesieniu do oryginalnego tekstu, który ma skutki prawne.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM