Biznes i finanse

Motorola Solutions publikuje swój raport o odpowiedzialności korporacyjnej za 2023 rok

Raport podkreśla zaangażowanie Motoroli Solutions na rzecz pozytywnego wpływania na klientów i społeczności na całym świecie.

Firma Motorola Solutions opublikowała dziś swój coroczny raport o odpowiedzialności korporacyjnej, informujący o programach na rzecz środowiska, społeczeństwa i zarządzania oraz wynikach w 2023 roku. Raport podkreśla nieustające zaangażowanie firmy na rzecz tworzenia rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo społeczności, szkół, szpitali i firm – bezpieczeństwo wszystkich środowisk.

„Jako firma Motorola Solutions od dawna angażuje się na rzecz odpowiedzialnego postępowania – mówi Greg Brown, prezes i dyrektor generalny Motorola Solutions. – Od tworzenia i wdrażania najnowocześniejszych technologii sprzyjających podniesieniu poziomu bezpieczeństwa po bicie firmowych rekordów zaangażowania w wolontariat – łączy nas dążenie do wprowadzenia istotnej zmiany w życiu społeczności, w której mieszkamy i pracujemy”.

Możesz pobrać raport o odpowiedzialności korporacyjnej za 2023 rok klikając tutaj. Poniżej znajdują się najważniejsze poruszone w nim kwestie:

Nasze inwestycje w badania i rozwój, tworzenie technologii kolejnej generacji oraz rozszerzanie oferty w obszarach o wysokiej wartości, oparte są na portfolio własności intelektualnej, które obejmuje 6560 przyznanych patentów oraz około 775 czekających na zatwierdzenie, a ich wartość wynosi 858 milionów dolarów.

– Zaawansowane możliwości specjalistycznej sztucznej inteligencji mają usprawniać podejmowanie decyzji i sprzyjać większej koncentracji, precyzji i szybkości reagowania w sytuacjach awaryjnych. Jednocześnie powinny one współpracować ze społecznościami, decydentami i organami bezpieczeństwa publicznego w celu zapewnienia bezpieczeństwa korzystania z tych technologii.

Nasza firma została uhonorowana wieloma wyróżnieniami, w tym wysokim miejscem w rankingu Disability Equality Index ® w ramach Best Places to Work, oraz uzyskaniem miejsc w prestiżowych rankingach takich jak Best Workplaces for Innovators magazynu Fast Company, World’s Best Employers magazynu Forbes, World’s Most Admired Companies magazynu Fortune, oraz w rankingu World’s Best Companies magazynu TIME.

– W ramach wolontariatu pracownicy firmy poświęcili niemal 100 tysięcy godzin na działania społeczne, co stanowi wzrost o 30% w porównaniu z rokiem 2022 i rekord firmy. Fundacja Motorola Solutions Foundation przekazała ponadto większość kwoty 10,3 miliona dolarów w formie grantów strategicznych, które trafiły bezpośrednio do społeczności dotkniętych różnymi trudnościami, a także na wsparcie osób udzielających pierwszej pomocy, studentów i nauczycieli.

Nasza organizacja stawia sobie za cel zwiększenie różnorodności poprzez inicjatywę GO ALL Inclusive, której celem jest promowanie inkluzywności jako istotnej wartości.

– Naszym celem jest stworzenie możliwości ekonomicznych dla małych firm należących do przedstawicieli mniejszości oraz dalszy rozwój naszego inkluzywnego łańcucha dostaw poprzez współpracę z ponad 700 różnorodnymi dostawcami i wsparcie utworzenia lub utrzymania 3500 miejsc pracy dla nich.

– Wprowadzenie zaawansowanych narzędzi do zbierania danych i raportowania w celu ciągłego monitorowania możliwości redukcji emisji gazów cieplarnianych. Dodatkowo, utworzenie „Zielonego Zespołu” promującego wolontariat i edukację, aby uczynić działalność organizacji bardziej zrównoważoną.

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych działań związanych z odpowiedzialnością korporacyjną w Motorola Solutions, odwiedź naszą witrynę internetową pod adresem: https://www.motorolasolutions.com/en_us/about/environmental-social-corporate-governance-esg.html

Motorola Solutions

Motorola Solutions to firma specjalizująca się w rozwiązaniach bezpieczeństwa, które integrują technologie mające na celu ochronę ludzi, mienia i miejsc. Nasze innowacje umożliwiają współpracę organów bezpieczeństwa publicznego i firm, co odgrywa kluczową rolę w proaktywnym podejściu do kwestii bezpieczeństwa. Aby dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach zwiększających bezpieczeństwo społeczności, szkół, szpitali i firm, odwiedź naszą stronę internetową www.motorolasolutions.com.

Zawiadomienie obowiązuje wersja oryginalna w języku źródłowym. Tłumaczenie ma charakter orientacyjny i służy jedynie ułatwieniu zrozumienia zawiadomienia. W przypadku różnic interpretacyjnych, obowiązuje tekst oryginalny, który ma pierwszeństwo w kwestiach prawnych.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM