Polityka i społeczeństwo

MRiT: Zacieśniamy relacje z Katarem (komunikat)

– Ministerstwo Rozwoju i Technologii ogłasza:

Piękne piątkowe Polsko-Katarskie Forum Nowych Technologii zebrało setki spotkań, dziesiątki uczestników i liczne panele dyskusyjne. Przedstawiciele świata biznesu oraz instytucji państwowych rozmawiali o możliwościach inwestycyjnych w Polsce i Katarze. Spotkanie to było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, zacieśnienia polsko-katarskich relacji biznesowych oraz zawarcia znaczących porozumień o współpracy. Forum zostało zorganizowane w Warszawie przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH), Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Ambasadę Rzeczpospolitej Polskiej w Dosze.

Więcej informacji na temat zacieśniania relacji z krajem dostępne są pod adresem: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/zaciesniamy-relacje-z-katarem.

UWAGA: Komunikaty publikowane w serwisie PAP są prezentowane w formie dostarczonej przez nadawcę, bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści. Odpowiedzialność za treść komunikatu ponosi nadawca, z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM