Biznes i finanse

i2c publikuje raport prezentujący zupełnie nowe podejście do analizy programów kart kryptowalutowych

REDWOOD CITY, Kalifornia – (BUSINESS WIRE)– Spółka i2c Inc., czołowy dostawca technologii płatniczych i bankowości, opublikowała dzisiaj pierwszy w historii raport dotyczący kart kryptowalutowych – jednej z najszybciej rosnących kategorii kart płatniczych na świecie. Raport zawiera analizę rachunków i transakcji z ponad 4 tys. produktów bazujących na kartach tradycyjnych i kryptowalutowych oferowanych w 40 państwach na 3 kontynentach.

Firma i2c jest największym na świecie dostawcą rozwiązań na potrzeby wydawania i przetwarzania kart kryptowalutowych. Za pośrednictwem jej globalnej platformy obsługiwanych jest już ponad 5 mln kart kryptowalutowych.

W przeciwieństwie do wielu innych opracowań na temat kryptowalut raport i2c wyróżnia się tym, że uwzględniono w nim rzeczywiste zachowania konsumentów (dane transakcyjne) i posłużono się zweryfikowanymi danymi demograficznymi, zamiast polegać jedynie na odpowiedziach respondentów. Jedne z najciekawszych wniosków, jakie wysnuto z analizy przedstawionej w raporcie, zdają się kwestionować dotychczasowe przekonania dotyczące użytkowników kryptowalut, dostarczając argumentów przemawiających zarówno za globalnym charakterem tej technologii, jak i korzyściami w obrocie międzynarodowym, jakie z niej płyną. Z raportu można m.in. dowiedzieć się, że:

  • 45% posiadaczy kart kryptowalutowych ma ponad 35 lat;
  • w programach kart kryptowalutowych odnotowuje się dwa razy większy międzynarodowy obrót transakcyjny niż w przypadku tradycyjnych kart;
  • w programach kart kryptowalutowych odnotowano wyższe wskaźniki wolumenu transakcji międzynarodowych w przeliczeniu na USD (7%) w porównaniu do tradycyjnych kart.

„Karty kryptowalutowe to przełomowy produkt w branży płatniczej, który ukazuje możliwości, jakie daje prawdziwie międzynarodowy program rozwiązań płatniczych – powiedział Jim McCarthy, prezes i2c. – W ostatnim roku obserwowaliśmy wykładniczy wzrost liczby rachunków kart kryptowalutowych, a pojawiające się w branży innowacje i rosnący poziom zaangażowania konsumentów całkowicie zmieniają nasz sposób postrzegania płatności i użytkowników kart”.

Raport można pobrać tutaj: Crypto-Backed Cards: Behind the Numbers.

i2c Inc.

i2c to działający globalnie dostawca wysoce konfigurowalnych rozwiązań z zakresu płatności i bankowości. Korzystając z zastrzeżonej przez i2c technologii „komponentowej”, klienci mogą w łatwy, szybki i wydajny sposób tworzyć i zarządzać kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie kart kredytowych, debetowych, przedpłaconych, kredytów i pożyczek oraz wielu innych. i2c zapewnia niezrównaną elastyczność, sprawność działania, bezpieczeństwo i niezawodność w ramach jednej globalnej platformy SaaS. Firma i2c powstała w 2001 r., a jej siedziba mieści się w Dolinie Krzemowej. Z oferowanej przez i2c technologii nowej generacji korzystają miliony użytkowników w ponad 200 państwach/regionach we wszystkich strefach czasowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.i2cinc.com i śledząc nas na @i2cinc.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220201005603/en/

Źródło: i2c Inc.

KONTAKT:

Heather Clifton

Chief Marketing Officer

e-mail: media@i2cinc.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM