Biznes i finanse

Interactive Brokers wprowadza łatwą w obsłudze aplikację mobilną do światowego obrotu akcjami

GREENWICH, Connecticut, USA–(BUSINESS WIRE)– Interactive Brokers (Nasdaq: IBKR), automatyczny globalny broker elektroniczny, wprowadził dzisiaj IBKR GlobalTrader, łatwą w obsłudze aplikację do obrotu akcjami dla inwestorów z całego świata. Dzięki usprawnionemu projektowi, aplikacja nie sprawi problemów nawet początkującym inwestorom, a jednocześnie oferuje możliwości, których potrzebują doświadczeni gracze giełdowi. Inwestorzy mogą założyć konto w ciągu kilku minut i zacząć kupowanie i sprzedawanie akcji na przeszło 80 giełdach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Inwestorzy korzystający z IBKR GlobalTrader korzystają ze światowego doświadczenia spółki Interactive Brokers, która obsługuje ponad 1,75 mln kont w ponad 200 krajach i terytoriach.

Opracowany z myślą o globalnych inwestorach, IBKR GlobalTrader pozwala na wygodne dokonywanie wpłat nawet w 23 różnych walutach. Wpłaty te są automatycznie wymieniane po stawkach międzybankowych na waluty wymagane do zakupu i sprzedaży akcji na różnych rynkach i w różnych lokalizacjach. Skaner IBKR GlobalAnalyst pomaga inwestorom chcącym zdywersyfikować swój portfel, uwzględniając akcje globalne, którzy nie wiedzą, w co zainwestować, znajdować potencjalne inwestycje na całym świecie. Inwestorzy mogą następnie skorzystać z aplikacji IBKR GlobalTrader, aby szybko wykorzystać te nadarzające się okazje.

„Biorąc pod uwagę coraz większą liczbę osób z całego świata odkrywających korzyści aktywnego uczestnictwa w rynkach finansowych, potrzeba istnienia prostej i łatwej w użyciu aplikacji do obrotu akcjami nigdy nie była tak duża – powiedział Steve Sanders, wicedyrektor wykonawczy ds. marketingu i opracowywania produktów Interactive Brokers. – Narzędzie IBKR GlobalAnalyst pomaga zarówno początkującym, jak i zaawansowanym graczom znajdować szanse inwestycyjne, a prosta aplikacja IBKR GlobalTrader następnie pozwala im na dokonywanie transakcji na całym świecie”.

Koszty obrotu w aplikacji IBKR GlobalTrader są przejrzyste i niskie. W przypadku inwestorów spoza USA, prowizje zaczynają się od zaledwie 0,0035 dolarów za akcję. Z kolei obywatele USA nie płacą prowizji za akcje amerykańskie. Prowizje od transakcji Forex wynoszą 3 p.b. (0,03%) razy wartość transakcji, bez żadnych ukrytych spreadów i marż.

Pozostałe narzędzia i funkcje dostępne w aplikacji IBKR GlobalTrader:

· Akcje częściowe: dzięki akcjom częściowym inwestorzy mogą zainwestować w amerykańskie akcje nawet 1USD, niezależnie od ceny pełnej akcji.

· Swap: wymieniaj pozycje w tej samej kwocie w dolarach pomiędzy papierami wartościowymi. Jednym dotknięciem inwestorzy mogą zakupić akcje, które chcieliby mieć i sprzedać te, których chcą się pozbyć.

· Handel kryptowalutami: trade Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) lub Litecoin (LTC) za pośrednictwem Paxos Trust Company i aplikacji IBKR GlobalTrader. Handel kryptowalutami jest dostępny dla klientów IB LLC.

· Darmowe materiały edukacyjne: inwestorzy mogą ciągle poszerzać swoją wiedzę na temat rynków, transakcji i inwestowania za pośrednictwem IBKR Campus.

Aplikacja IBKR GlobalTrader dostępna jest do pobrania w sklepach Apple App Store i Google Play. Inwestorzy mogą zapisać się na darmowy okres próbny bez żadnych zobowiązań.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie:

Stany Zjednoczone i kraje obsługiwane przez IB LLC: https://globaltrader.interactivebrokers.com,

Kanada: https://globaltrader.interactivebrokers.ca,

Wielka Brytania: https://globaltrader.interactivebrokers.co.uk,

Europa Zachodnia: https://globaltrader.interactivebrokers.ie,

Europa Środkowa: https://globaltrader.interactivebrokers.hu,

Australia: https://globaltrader.interactivebrokers.com.au,

Hongkong: https://globaltrader.interactivebrokers.com.hk,

Indie: https://globaltrader.interactivebrokers.co.in,

Singapur: https://globaltrader.interactivebrokers.com.sg.

Możliwość użytkowania i dostępność produktu może różnić się w zależności od kraju zamieszkania.

Interactive Brokers Group, Inc.:

Jednostki stowarzyszone Interactive Brokers Group zapewniają klientom na całym świecie zautomatyzowaną realizację transakcji oraz przechowywanie papierów wartościowych, towarów, walut oraz ich instrumentów pochodnych przez całą dobę na ponad 135 rynkach w licznych krajach i walutach, z jednego zintegrowanego rachunku inwestycyjnego IBKR. Spółka świadczy usługi dla inwestorów indywidualnych, funduszy hedgingowych, grup proprietary trading, doradców finansowych i brokerów wprowadzających. Dzięki blisko czterdziestoletniej koncentracji na technologii i automatyzacji, jej klienci mogą korzystać z wyjątkowo zaawansowanej platformy do zarządzania portfelami inwestycyjnymi. Celem firmy jest zapewnienie jej klientom korzystnych cen realizacji zleceń oraz narzędzi handlowych, narzędzi do zarządzania ryzykiem i portfelem, zaplecza badawczego i produktów inwestycyjnych, a wszystko to przy niskich lub zerowych kosztach, co pozwala im osiągać najwyższe zyski z inwestycji. W swoim zestawieniu najlepszych brokerów online z dnia 26 lutego 2021 roku tygodnik Barron’s umieścił Interactive Brokers na 1. miejscu oraz przyznał firmie 5 gwiazdek (na 5 możliwych).

Wersja źródłowa dostępna w portalu businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220308005249/en/.

Źródło: Interactive Brokers Group, Inc.

KONTAKT:

Interactive Brokers Group, Inc.

Media: Katherine Ewert

e-mail: media@ibkr.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM