Biznes i finanse

Ecobat mianuje Marcusa Randolpha na prezesa i dyrektora generalnego

IRVING, stan Teksas, 17 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Firma Ecobat, światowy lider w dziedzinie recyklingu baterii, poinformowała dzisiaj, że jej prezes wykonawczy, Marcus Randolph, został mianowany prezesem i dyrektorem generalnym. Jednocześnie będzie on nadal pełnił funkcję prezesa zarządu firmy. Z dniem 16 marca 2022 r. Jimmy Herring nie współpracuje już ze spółką.

„Chciałbym podziękować Jimmy’emu za jego lata pracy i zaangażowania w Ecobat – powiedział Randolph. – Pod jego kierownictwem dokonała się znacząca transformacja firmy, w tym restrukturyzacja Ecobat w 2019 roku, proces przemiany marki firmy i powołanie nowego zespołu kierowniczego”.

„Rada dyrektorów ma ogromne zaufanie do Marcusa – powiedział Ted Lodge, członek rady dyrektorów. – Jako prezes wykonawczy Marcus sprawnie nadzorował strategiczny kierunek rozwoju Spółki od maja 2020 roku. Jesteśmy niezwykle dumni, że po rozszerzeniu zakresu obowiązków będzie on umacniał pozycję Ecobat jako lidera na rynku”.

Przed rozpoczęciem pracy w Ecobat, Randolph zajmował stanowisko prezesa wykonawczego Boart Longyear, firmy z Salt Lake City oraz największego na świecie dostawcy usług wiertniczych i sprzętu wiertniczego dla przemysłu wydobywczego. Przed zatrudnieniem w Boart Longyear piastował szereg stanowisk kierowniczych w BHP Billiton w Melbourne w Australii w latach 1999-2013, w tym stanowisko dyrektora wykonawczego ds. metali żelaznych i węgla, dyrektora ds. rozwoju organizacji, prezesa ds. diamentów i produktów specjalistycznych, dyrektora ds. rozwoju minerałów oraz dyrektora ds. strategicznych minerałów. Randolph jest absolwentem inżynierii górniczej na Colorado School of Mines oraz studiów MBA na Uniwersytecie Harvarda.

ECOBAT

Prowadząca działalność w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Afryce Południowej firma Ecobat jest liderem w zakresie zbiórki, recyklingu, produkcji i dystrybucji rozwiązań do magazynowania energii, produktów ołowiowych i polipropylenowych, metali szlachetnych oraz innych surowców niezbędnych w nowoczesnym życiu. Spółka jest również liderem w zakresie zbiórki baterii litowych i usług zarządzania recyklingiem, które wspierają działania na rzecz zrównoważonego rozwoju na całym świecie.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1663104/Ecobat_Logo.jpg

Źródło: Ecobat

KONTAKT:

e-mail: Ecobat@edelman.com

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM