Biznes i finanse

Eksperckie rozmowy PAP. Zapraszamy na webcast o cyfrowym samorządzie i smart city

Gośćmi drugiego spotkania będą: Dorota Zmarzlak, wójt gminy Izabelin i członek zarządu „Tak! Samorządy dla Polski” oraz Rafał Pawlak, ekspert Instytutu Łączności.

Podczas dyskusji skupimy się na pojęciach cyfrowego samorządu i smart city, z którymi spotykamy się na co dzień. Co właściwie stoi za procesem wprowadzania nowych technologii w tkankę miejską? Z jakimi wyzwaniami mierzą się samorządowcy? Jak radzić sobie z oporem społecznym, towarzyszącym nowym inwestycjom? Miedzy innymi na te pytania będziemy starali się znaleźć odpowiedź wraz z naszymi gośćmi.

Zapytamy ich również, w jaki sposób informować mieszkańców o możliwych rozwiązaniach, w sytuacji gdy istniejąca infrastruktura telekomunikacyjna jest niewystarczająca. Czy coraz popularniejsze wzmacniacze zasięgu są dobrą alternatywą, czy może raczej wstrzymują cyfrowy rozwój gmin i jakie inne profesjonalne alternatywy, mają mieszkańcy.

Rozmowa będzie transmitowana na stronie: https://samorzad.pap.pl

Zachęcamy do udziału w dyskusji: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_MVUDBE8iT6mSHgE4lAc4bw

Osoby, którą zarejestrują się na spotkanie, będą mogły zadawać pytania naszym ekspertom (sesja Q&A). Pytania można także przesyłać już teraz na adres samorzad@pap.pl.

Partnerem merytorycznym cyklu webcastów jest Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM