Biznes i finanse

GLORY rozszerza swoją obecność w Europie Wschodniej w zakresie sprzedaży bezpośredniej oraz usług

Kluczowym elementem strategii rozwoju firmy jest nieustanne sprawdzanie nowych rynków pod kątem właściwych warunków oraz możliwości budowania bezpośredniej obecności na rynku lokalnym. Nowa działalność w Polsce jest pierwszą bezpośrednią aktywnością w Europie Wschodniej, co jeszcze bardziej wzmacnia silną pozycję i zapewnia najlepszą możliwą obsługę aktualnych i nowych klientów.

Glory Global Solutions (Poland) LLC będzie w pełni skoncentrowana na rynku automatyzacji obrotu gotówkowego w handlu detalicznym, bezpośrednio obsługując wszystkie segmenty rynku oraz rozszerzając swoją działalność w celu zaspokojenia rosnących potrzeb klientów. To zapewni polskim firmom detalicznym korzystanie z globalnych i europejskich zasobów i doświadczeń Glory, w celu zwiększenia rentowności i zapewnienia najlepszych doświadczeń konsumenckich

GLORY

GLORY jest światowym liderem w dziedzinie zarządzania gotówką oraz pionierem w technologii do rozwoju rozwiązań w zakresie przetwarzania gotówki i związanych z tym usług. GLORY pomaga firmom na całym świecie efektywnie i bezpiecznie zarządzać gotówką, obniżać koszty operacyjne oraz poprawiać jakość obsługi klienta. Oprócz rozwiązań dla branży finansowej i detalicznej, na GLORY polegają również restauratorzy, centra przetwarzania gotówki i firmy z branży gier.

GLORY zatrudnia ponad 11000 osób na całym świecie w ośrodkach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Sieć dystrybucyjna firmy obejmuje ponad 100 krajów. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.glory-global.com.

Cały komunikat prasowy w języku niemieckim i angielskim można znaleźć na naszej stronie internetowej.

KONTAKT:

Szandra Pap

Starszy manager ds. marketingu
 
Glory Global Solutions (Germany) GmbH

Thomas-Edison-Platz 1, 63263 Neu-Isenburg

tel.+ 49 (0) 6102/8334-0

e-mail: presse@glory-global.com

Source: APA-OTS


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM