Biznes i finanse

Komercyjny wyświetlacz Hisense zaprojektowany dla sportu pokazany na Parc des Princes, domowym stadionie Paris Saint-Germain

QINGDAO, Chiny, 13 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ — Spółka Hisense ostatnio zaprezentowała swoje wyświetlacze LED na Parc des Princes, domowym stadionie francuskiego klubu Paris Saint-Germain, pokazując nowe rozwiązanie dla otoczenia stadionów. Wyposażony w najnowocześniejsze technologie wyświetlacz LED umieszczony w obrębie trybun pozwoli kibicom na jeszcze pełniejszy udział w wielkich meczach. Marc Armstrong, dyrektor ds. partnerstw klubu Paris Saint-Germain: „Cieszymy się mogąc powitać Hisense i wyświetlacz komercyjny LED tej marki na stadionie Parc des Princes. To doskonała szansa, aby pochwalić się bliską współpracą Paris Saint-Germain z szanowaną na międzynarodowym rynku marką Hisense i dać radość kibicom, oferując im jeszcze lepsze wrażenia z obecności na meczu”.

Na całym obwodzie ekran boiskowy ma powierzchnię 450 m2, a każdy jego piksel mierzy 10 mm. Znajdująca się na wyraźnym podwyższeniu wstęga wokół stadionu PSG świetnie eksponuje wyświetlacz o rozdzielczości 45 milionów pikseli. Hisense zaprojektował też olbrzymie ściany LED, aby zapewnić widoczność wszystkim kibicom na stadionie. Morris Luo, dyrektor generalny działu Hisense ds. rozwoju działalności B2B wspomniał, że „te wyświetlacze LED mogą pokazywać transmisję w czasie rzeczywistym i informacje na żywo widoczne dla wszystkich widzów, co może przełożyć się na znaczącą poprawę atmosfery udziału w spotkaniu”.

Dodatkowo, klub Paris Saint-Germain otworzył ostatnio nowy flagowy sklep na słynnych Polach Elizejskich w Paryżu, a Hisense dostarczył dla niego szereg wyświetlaczy LED, ścian wideo i ekranów do prezentowania treści. Shawn Kim, dyrektor zarządzający Hisense B2B Europe, powiedział: „To dla nas zaszczyt, że mogliśmy stać się jednym z kluczowych partnerów Paris Saint-Germain w dziedzinie wyświetlaczy. Współpraca pomiędzy Hisense i Paris Saint-Germain odzwierciedla wspólne aspiracje obu marek. Zarówno Paris Saint-Germain, jak i Hisense oferują wspaniałe wyniki i najwyższy poziom”.

Doskonała jakość obrazu, każdy kształt, który można sobie wyobrazić, Hisense pionierem technologii wyświetlaczy komercyjnych nowej generacji

Od 2019 r. Hisense zawsze dąży do rozwiązywania problemów klientów i promowania innowacji. Jak dotąd, wyświetlacze komercyjne Hisense osiągnęły cztery główne przełomy technologiczne: Podłączany aparat dla ochrony prywatności; zestaw sześciu mikrofonów filtrujący dźwięki tła; aktualizacja do szerokiej palety barw 85% i 4 GB pamięci RAM dla lepszych wyników jakości obrazu. Dział wyświetlaczy komercyjnych B2B Hisense obejmuje przeszło 30 krajów na pięciu regionalnych rynkach – Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryki. Główna oferta działu obejmuje usługi dla różnych scenariuszy związanych z telekonferencjami, dużymi konferencjami, edukacją, supermarketami, sieciami restauracji typu fast food, stacjami benzynowymi, hotelami i innymi zastosowaniami. W 2021 r. liczba zagranicznych zamówień kierowanych do działu wyświetlaczy komercyjnych Hisense wzrosła o 230% rok do roku, przekładając się na zyski wyższe o 327%.

W 2022 r. Hisense nadal będzie rozwijać swoją działalność na lokalnych rynkach, skupiając się na rozwoju rynku wyświetlaczy komercyjnych, dążąc do przyspieszenia wzrostu skali w ujęciu krótko- i średnioterminowym oraz, co jest głównym celem strategicznym, do zwiększenia rozpoznawalności marki i jej udziału w rynku. Hisense przygotuje zróżnicowane scenariusze użytkowania i skupi się na współpracy w ramach wydarzeń sportowych, czyniąc z niej jeden z najważniejszych kierunków przyszłych działań.

Wideo – https://www.youtube.com/watch?v=uqf2eexCoxI

Wideo – https://www.youtube.com/watch?v=V-1eT2-HNbQ 

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1795253/Hisense_Commercial_Display_Performance_Picture.jpg 

Źródło: Hisense

KONTAKT:

Hisense PR Team

e-mail: HisenseGlobal@ogilvy.com

tel. +86-18796886395

Źródło informacji: PR Newswire

 


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM