Polityka i społeczeństwo

Ruszyła rekrutacja na nowy rok akademicki w Collegium Civitas

Tegoroczna propozycja Collegium Civitas obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia, w tym 36 specjalności w języku polskim, 25 w języku angielskim i aż 41 programów dwujęzycznych (polsko-angielskich).

„Nasza oferta na nadchodzący rok akademicki to atrakcyjne rynkowo specjalności, których tematyka odpowiada zapotrzebowaniu kandydatek, kandydatów oraz pracodawców, a zawarta w programach duża liczba zajęć praktycznych zapewni naszym przyszłym absolwentkom i absolwentom przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Obok wiedzy merytorycznej i możliwości jej sprawdzenia pod okiem ekspertów na konkretnych case’ach studiująca u nas młodzież zostaje wyposażona w tak ważne umiejętności, jak: myślenie analityczne i krytyczne, kreatywność, kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów czy swobodne komunikowanie się w międzynarodowych zespołach” – mówi prorektor Collegium Civitas ds. dydaktycznych, dr Roland Zarzycki. 

Na kierunkach Zarządzanie i Stosunki międzynarodowe uruchomione zostały pionierskie Studia z rocznym programem pomostowym w języku ukraińskim, poprzedzone kursem języka polskiego, w ramach którego uczestniczki i uczestnicy będą doskonalić i utrwalać znajomość języka, co w przyszłości pozwoli im na swobodne kontynuowanie nauki na studiach prowadzonych w całości w języku polskim. 

Collegium Civitas od ponad 20 lat znajduje się w ścisłej czołówce rankingów oceniających uczelnie wyższe w Polsce. Programy Socjologii i Stosunków międzynarodowych zajęły odpowiednio pierwsze i czwarte miejsce w rankingu kierunków PERSPEKTYWY 2021 wśród uczelni niepublicznych w Polsce. W rankingu ELA (Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych) Collegium Civitas zajęło pierwsze miejsce w kategorii Zarobki absolwentów kierunku Stosunki międzynarodowe, wśród wszystkich uczelni w Polsce.

W Collegium Civitas studiują osoby z ponad 70 krajów, które mogą wybierać programy studiów spośród 66 specjalności prowadzonych w języku angielskim i dwujęzycznych (polsko-angielskich). Na studentki i studentów czekają zagraniczne staże i międzynarodowe projekty edukacyjne. Na studiach drugiego stopnia realizowane są programy we współpracy z uczelniami zagranicznymi, dające możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia i dyplomów dwóch uczelni. Są to studia na specjalności International History and Security Studies prowadzone z West Virginia University oraz studia na specjalności International Business and Negotiations prowadzone wspólnie z Suleyman Demirel University. 

Co ważne, programy zajęć na wszystkich specjalnościach tworzone są tak, aby absolwentki i absolwenci Collegium Civitas nie mieli problemu ze znalezieniem pracy nawet już w trakcie studiów. W zdobyciu doświadczenia zawodowego pomaga m.in. Centrum Karier, udzielając wsparcia doradcy zawodowego, ucząc jak przygotować dokumenty aplikacyjne oraz jak zaprezentować się podczas rozmowy o pracę. Uczelnia proponuje także autorskie gry strategiczne, kursy doszkalające, warsztaty i szkolenia tematyczne. Młode osoby mogą także rozwijać swoje pasje w organizacjach studenckich, a na każdym z kierunków istnieje możliwość wyboru indywidualnej ścieżki studiowania. 

Na kandydatki i kandydatów, którzy do końca maja tego roku zapiszą się na studia pierwszego lub drugiego stopnia w Collegium Civitas, czeka specjalna promocja – 20% zniżki w opłatach za I semestr nauki w Uczelni pod warunkiem rozpoczęcia przez kandydata studiów w semestrze zimowym 2022/2023. Szczegóły na: https://civitas.edu.pl/pl/rekrutacja/znizki/promocja-early-birds-na-r-ak-2022-2023

Aktualna oferta studiów w języku polskim, angielskim oraz dwujęzycznych (polsko-angielskich), z 6 obszarów tematycznych dostępna jest na stronie: https://civitas.edu.pl/pl/rekrutacja/wybierz-studia

Zapraszamy! 

KONTAKT:

Kontakt do Działu Rekrutacji Collegium Civitas
Pałac Kultury i Nauki, 12. piętro, pokój 1210
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
tel. 22 656 71 89
e-mail: rekrutacja@civitas.edu.pl

Dodatkowych informacji udziela: 
Anna Radecka, Specjalista ds. marketingu i PR 
e-mail: anna.radecka@civitas.edu.pl
tel. kom. PR: 501 541 798

Źródło informacji: Collegium Civitas


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM