Biznes i finanse

Aktywność finansowa w sieci a cyberzagrożenia. Zaproszenie na webinar

Prasowa Akademia Pieniądza, edycja IV to bezpłatne szkolenia dla dziennikarzy i influencerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę ekonomiczną. Projekt składa się z części online (pięciu wykładów z testami) oraz jednodniowego praktycznego warsztatu, który zostanie przeprowadzony dwukrotnie w Warszawie (do wyboru termin majowy i wrześniowy). Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, wystarczy zarejestrować się na https://akademia.pap.pl/

Jednym z elementów projektu są webinary – ok. 45 minutowe transmisje wideo stanowiące kontynuację i rozwinięcie tematów podjętych w szkoleniach publikowanych na platformie e-learningowej akademia.pap.pl.

W czwartek, 19 maja o godzinie 10:00 odbędzie się czwarte webinarium. Transmisję będzie można śledzić na stronie https://samorzad.pap.pl/

Link do rejestracji na webinarium: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_8u0Yl6ubRlm5iUgwykzx7g

Webinar poprowadzi dr Piotr Maszczyk z SGH. Podczas spotkania autor przedstawi najpopularniejsze sposoby wykorzystywane przez cyberprzestępców, jak i najważniejsze zasady bezpieczeństwa, których przestrzeganie pozwoli użytkownikom obronić się przed oszustwami.

W trakcie spotkania zostaną omówione najważniejsze cyberzagrożenia dla naszych finansów oraz sposoby wykradania naszych danych, a także zasady ochrony posiadanych przez nas zasobów.

Projekt „Prasowa Akademia Pieniądza, edycja IV” realizowany jest przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Szkolenie jest realizowane w okresie od stycznia do końca października 2022 r.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM