Biznes i finanse

SYNEKTIK SA (21/2022) Informacja o istotnej umowie w postępowaniu przetargowym na dostawę da Vinci

Zarząd Synektik SA (Emitent) informuje, że Spółka powzięła informację o zawarciu umowy (Umowa) pomiędzy Intuitive Surgical Srl z siedzibą w Szwajcarii a Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin (Szpital), z siedzibą na Słowacji, Malá Hora 10701/4A, Martin 03601, w postępowaniu przetargowym prowadzonym zgodnie ze słowackim prawem zamówień publicznych.

W ramach zawartej Umowy kwalifikowanym podwykonawcą jest firma zależna od Emitenta: Synektik Czech Republic s.r.o. z siedzibą w Pradze w Czechach. Zasady realizacji Umowy są zgodne warunkami dotyczącymi sprzedaży zorganizowanych części przedsiębiorstw, o których Emitent informował w komunikacie bieżącym ESPI nr 5/2022 z 28 stycznia 2022 r.

Umowa obejmuje dostawę systemu robotycznego do chirurgii małoinwazyjnej (da Vinci) do Szpitala, instalację systemu i szkolenia personelu wraz z opieką serwisową w ramach dwuletniej gwarancji. Wartość umowy wynosi netto 2 471 426,80 EUR.

Dochód uzyskany z realizacji umowy wpłynie na wyniki finansowe w roku obrotowym 2021, trwającym od 1 października 2021 r. do 30 września 2022 r.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM