Biznes i finanse

Risen Energy jako główny partner przy otwarciu największej elektrowni słonecznej na Węgrzech

IGTE wykorzystuje wielki potencjał, jaki drzemie w blisko 80-procentowym zainteresowaniu edukacją ze strony instytucji finansowych wśród młodych dorosłych. Małgorzata Rusewicz, prezes Izby, twierdzi, że jeśli instytucje będą miały odpowiednie oferty dla ludzi, będą mogli z nich skorzystać. IGTE działa w celu promowania odpowiedzialnych oszczędności na emeryturę, a do osiągnięcia tego celu ważne jest skuteczne przekazywanie wiedzy.

13 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste otwarcie największej elektrowni fotowoltaicznej w Europie Wschodniej w Mezőcsát na Węgrzech. Przy tej okazji wiceprezesa Risen Energy Zenga Jianpinga, dyrektora ds. sprzedaży w Europie Wu Jinga oraz starszego kierownika Centrum Produktów Ye Jiajuna zaprosiło do udziału w wydarzeniu węgierskie przedsiębiorstwo przetwórstwa ropy naftowej i gazu ziemnego Oil and Gas Public Limited Company (zwane MOL Group).

„Węgry importują 76% zużywanej w kraju energii, a do głównych celów należy ograniczenie zależności od gazu ziemnego i zwiększenie udziału energii elektrycznej z alternatywnych źródeł – napisał na Twitterze minister energii Csaba Lantos. – Otwarcie elektrowni w Mezőcsát, największej elektrowni słonecznej w kraju, jest krokiem w kierunku osiągnięcia tych celów”.

Od początku 2002 r. Risen Energy jest jednym z największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie. Firma zajmuje się dostarczaniem wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych, które są szeroko stosowane w świecie energetyki odnawialnej. Firma zaoferowała swoje moduły dla ponad 50 krajów i regionów na całym świecie, w tym dla Węgier.

Risen Energy jest jednym z wiodących producentów modułów fotowoltaicznych na świecie. Firma wykorzystuje nowoczesną technologię do produkcji modułów, które są szeroko stosowane w energetyce odnawialnej. W 2022 r. dostawy modułów stanowiły ponad 70% całkowitej wielkości sprzedaży firmy na Węgrzech. Oprócz tego firma dostarczyła swoje moduły Titan PERC dla elektrowni w Mezőcsát, które oferują wysoki uzysk energii i wyraźne ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Moduły są wyposażone w zaawansowaną technologię, taką jak cięcie bez uszkodzeń, enkapsulacja o wysokiej gęstości, technologia MBB i konstrukcja niskonapięciowa, co zapewnia im ultrawysoką wydajność. Ponadto, moduły charakteryzują się wysoką wytrzymałością, bezpieczeństwem i stabilnością.

MOL Group wyraziło zadowolenie z pozycji marki oraz jej wysokiej jakości technologii i obsługi. Firma Risen Energy zasłynęła z dostarczania wysoce wydajnych modułów o gwarantowanej jakości i ilości, a także zaawansowanych technologii modułów o dużej mocy. Obie strony zadeklarowały chęć pogłębienia współpracy, by wzmocnić partnerstwo i umożliwić realizację dalszych projektów dotyczących inwestycji w fotowoltaikę. Obie strony są przekonane, że inwestycja ta przyniesie wymierne korzyści.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM