Biznes i finanse

SANY 2023: Inwestowanie w przyszłość sektorów produkcyjnych dzięki wspieraniu talentów pierwszej klasy

Naczelna Rada Aptekarska popiera inicjatywę uregulowania funkcjonowania aptek w Polsce, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa lekowego pacjentom. Niedopuszczalne jest obchodzenie prawa przez podmioty, które stosują takie praktyki jak tworzenie firm słupowych, rejestrowanie spółek w rajach podatkowych czy przejmowanie strategicznych rynków.

Od samego początku swojej 23-letniej historii SANY ugruntowała swoją pozycję lidera w branży, ciesząc się szacunkiem za silną kulturę organizacyjną i środowisko pracy, opiekę nad pracownikami oraz rozwój ich talentów. Dzięki wizji „Pierwszej Klasy”, którą nieustannie wdraża, SANY zapewnia pracownikom najlepszą platformę do rozwoju, zabezpiecza ich prawa i interesy, jak również motywuje ich do osiągania trwałych sukcesów.

SANY bardzo dumni z otrzymania tytułu „Wyjątkowego Pracodawcy Roku 2022” od Liepin, czołowej chińskiej platformy rozwoju kariery. W uzasadnieniu wyróżnienia nacisk położono na innowacyjne programy motywacyjne, które wyzwalają potencjał pracowników, a także na szacunek i wsparcie jakie firma okazuje swoim pracownikom. 2021 roku SANY zajęła 10. miejsce w Chinach i 230. na świecie w rankingach Forbes „World’s Best Employers”, co było efektem opinii 150 000 pracowników z 58 krajów. Obecnie firma zatrudnia ponad 26 000 osób, a 12,5% z tych stanowisk to kobiety. Grupa SANY dąży do zrównoważonego rozwoju i angażuje się w tworzenie lepszej przyszłości dla swoich pracowników, szczególnie w ramach programu „She Power”.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie HRSSC, takim jak platforma SANY, platforma do dyskusji grupowych, spotkania koordynacyjne, kongresy pracownicze, badania ankietowe i inne, Grupa zdobywa informacje na temat potrzeb i oczekiwań pracowników oraz odpowiednio na nie reaguje. 20 262 ankiety w ramach wewnętrznego badania wykazało wskaźnik zadowolenia pracowników na poziomie 87%.

Grupa SANY wdrożyła zaawansowany system motywacyjny, w celu przyciągnięcia najlepszych talentów technicznych. W roku 2022 firma zapewniła dofinansowanie o łącznej wartości 428 700 juanów dla 32 pracowników w trudnej sytuacji finansowej. Ponadto 20 683 osoby wzięły udział w szkoleniach i wydarzeniach szkoleniowych SANY, gdzie 78,4% pracowników ukończyło szkolenie z średnim czasem szkolenia wynoszącym 96,8 godzin.

„Pracuję w SANY od ponad dekady – powiedział Hu Jiangxue, zastępca dyrektora ds. zasobów ludzkich SANY i dyrektor Hunan SANY Polytechnic College. – Naszą naczelną filozofią zarządzania zasobami ludzkimi jest sukces pracowników. Programy rozwijania talentów grupy wspierają pracowników w odbywaniu szkoleń i rozpoczynaniu kariery inżynierskiej w zakresie robotyki, a poprzez naukę technologii cyfrowych i inteligentnych chcemy w nadchodzących latach pomóc w transformacji kariery inżynierów, specjalistów ds. sprzedaży i pracowników”.

W 2023 r. Hunan SANY Polytechnic College będzie kluczowym ośrodkiem kształcenia w zakresie technologii przemysłowych. Instytucja oferuje szkolenia dla studentów specjalizujących się w pojazdach zasilanych nowymi źródłami energii, a także uczniów, którym zależy na zdobyciu wiedzy w zakresie inteligentnej produkcji, maszyn budowlanych, industrializacji budownictwa oraz handlu międzynarodowego. Naszym celem jest zapewnienie studentom zdolności technicznych i umiejętności niezbędnych do wykorzystania innowacyjnych technologii zgodnych z Przemysłem 4.0.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM