Biznes i finanse

Nowy kompleks Azabudai Hills – Nowe centrum towarzyskie od Mori Building

Otwarcie Azabudai Hills oznacza pojawienie się nowej, miejskiej wioski, łączącej ogromną przestrzeń z bujną roślinnością w centrum Tokio. Jest to wielofunkcyjny kompleks, który jest promowany przez dewelopera Mori Building Co., Ltd., inne podmioty i około 300 właścicieli gruntów od około 35 lat.

Mori Building Co., Ltd. wyraziło swoje zadowolenie z otwarcia Azabudai Hills i zapewniło, że będzie to nowa dzielnica w Tokio, która zapewni przyjazne środowisko i życie dla wszystkich mieszkańców.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną treść informacji prasowej, która zawiera multimedia: https://www.businesswire.com/news/home/20230807709661/pl/.

Kompleks Azabudai Hills to innowacyjny projekt, który wdraża ideę „nowoczesnej miejskiej wioski”. W ramach tego kompleksu znajduje się centrum biznesu na światowym poziomie, urokliwe obiekty handlowe oraz mieszkalne, a także rozległe tereny zieleni. Wizja firmy Mori Building sprawia, że Azabudai Hills staje się miejscem, w którym ludzie mogą harmonijnie żyć w zgodzie z naturą i czerpać z niej pełną satysfakcję. Na przestrzeni 8,1 ha rozciąga się 24 000 m² bujnej roślinności, tworząc 861 700 m2 powierzchni, która może służyć do różnych celów miejskich, w tym do biur, mieszkań, obiektów handlowych, instytucji edukacyjnych i placówek opieki zdrowotnej.

Azabudai Hills współpracuje z wpływowymi partnerami, aby stworzyć bogate w tereny zielone środowisko i wprowadzić nowy miejski styl życia w zintegrowanej zabudowie miejskiej. Wśród partnerów, którzy wspierają tę inicjatywę, znajdują się m.in. Centrum Profilaktyki Zdrowotnej Uniwersytetu Keio, The British School w Tokio, Janu Tokyo, pierwsza na świecie siostrzana marka hotelu Aman oraz Tokyo Venture Capital Hub, gromadzący około 70 japońskich funduszy venture capital. Dodatkowo, w Azabudai Hills znajdzie się około 150 punktów handlowych, w tym luksusowe marki oraz Azabudai Hills Market, a także odnowione Muzeum Sztuki Cyfrowej Mori Building: EPSON teamLab Borderless, wcześniej zlokalizowane na wyspie Odaiba. Otwarcie obiektów zaplanowano na grudzień 2023 roku.

Mori Building ma na celu stworzenie żyjącego miasta poprzez kompaktową koncepcję „Hills” w Azabudai. Będziemy współpracować z naszymi partnerami, aby zapewnić nowe podejście do miasta, takie jak „zielone i zdrowie”, które będzie odpowiadać potrzebom społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska i zdrowia.

1. Azabudai Hills oferuje swoim mieszkańcom jedną z najbardziej unikalnych przestrzeni miejskich w Tokio. Zielony centralny plac, usytuowany na szczycie wzgórza, jest sercem całego kompleksu.

2. Central Green zapewnia przestrzeń, w której mieszkańcy mogą spotykać się, odpoczywać i cieszyć się pięknem otaczającej przyrody. Na placu znajduje się również bogata sieć ścieżek, na których można spacerować i obserwować piękne widoki.

3. Azabudai Hills wspiera zrównoważony rozwój poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, zarządzanie odpadami i wykorzystanie zaawansowanych technologii. Kompleks stanowi doskonały przykład ekologicznego zarządzania, wpływając na jakość życia mieszkańców i środowiska.

Podstawowe informacje o Azabudai Hills

1. Azabudai Hills to unikalny kompleks mieszkaniowy w Tokio, obejmujący obszar o wielkości ok. 8,1 ha i zajmujący powierzchnię ok. 63 900 m2. W skład kompleksu wchodzą budynki biurowe, mieszkalne, handlowe, hotele, obiekty kulturalne, szkoła międzynarodowa oraz placówki opieki zdrowotnej.

2. Pomieszczenia w kompleksie mają łączną powierzchnię ok. 861 700 m2, w tym 214 500 m2 przestrzeni biurowej i ok. 1 400 mieszkań. 23 000 m2 to obiekty handlowe, które zapewniają mieszkańcom dostęp do wszelkich potrzebnych towarów i usług.

3. Azabudai Hills zapewnia niezrównaną przestrzeń zieleni, która stanowi ok. 2,4 ha powierzchni. Centralny plac, położony na szczycie wzgórza, stanowi serce całego kompleksu i zapewnia przyjemną przestrzeń do relaksu i spotkań mieszkańców. Ponadto, kompleks wspiera zrównoważony rozwój poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, zarządzanie odpadami i wykorzystanie zaawansowanych technologii.

Mori Building wprowadził dużą ilość zieleni w samym sercu Tokio, tworząc przestrzeń z 24 000 m2 bujnej roślinności. Central Green o powierzchni ponad 6 000 m2 zlokalizowany jest w centrum tego zielonego ogrodu. Architektoniczne połączenie niższych poziomów z dachami platformowymi oraz zielonym otoczeniem tworzy piękne i relaksacyjne środowisko, które otula miasto bujną roślinnością.

Kompleks Azabudai Hills przyczynia się do zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne poprzez wprowadzanie zrównoważonych praktyk, takich jak zmniejszenie zużycia wody, ograniczenie zanieczyszczenia związanego z transportem oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Kompleks wykorzystuje wszystkie dostępne zasoby, aby zminimalizować wpływ na środowisko naturalne i promować zrównoważony rozwój.

Promowanie zrównoważonego rozwoju

Kompleks Azabudai Hills jest jednym z flagowych projektów w ramach całego miasta, mającym na celu zmniejszenie wpływu na środowisko naturalne. W celu osiągnięcia tego, używa się odnawialnych źródeł energii, takich jak 100% energii elektrycznej dostarczanej zgodnie z projektem Renewable Energy 100% (RE100). Ponadto, Kompleks Azabudai Hills ma na celu uzyskanie najwyższej platynowej certyfikacji w systemie Leadership in Energy & Environmental Design (LEED) w kategorii ND (budowa dzielnic) dla wielofunkcyjnych kompleksów oraz certyfikację BD+C (Building & Design/Core and Shell Development) dla nowo budowanych budynków mieszkalnych.

Kompleks Azabudai Hills wprowadza w życie zrównoważone praktyki, które obejmują ograniczenie zużycia wody, zmniejszenie zanieczyszczenia związanego z transportem oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Dzięki tym działaniom, kompleks przyczynia się do promowania zrównoważonego rozwoju oraz zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne.

Centrum Profilaktyki Zdrowotnej Uniwersytetu Keio oferuje szeroki zakres usług diagnostycznych dla pacjentów, w tym badania krwi, badania wzroku, badania radiologiczne i inne badania specjalistyczne. Dodatkowo, personel szpitala oferuje szczegółowe porady dotyczące żywienia i stylu życia, aby pomóc pacjentom w zwiększeniu ich ogólnego stanu zdrowia. Centrum Profilaktyki Zdrowotnej Uniwersytetu Keio to miejsce, w którym pacjenci mogą zasięgnąć porady lekarskiej w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe.

Centrum Profilaktyki Zdrowotnej Uniwersytetu Keio, w nowym miejscu w Azabudai Hills, zapewnia pacjentom jeszcze więcej możliwości. Oprócz precyzyjnych badań, wykonywanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii, oferujemy również zaawansowany program zdrowotny, który zapewnia indywidualną opiekę lekarską oraz edukację na temat zdrowego stylu życia. Dodatkowo, nowa placówka oferuje pacjentom wygodne i przyjazne środowisko, w którym mogą cieszyć się pełnią zdrowia i dobrego samopoczucia.

Centrum Profilaktyki Zdrowotnej Uniwersytetu Keio oferuje pacjentom szeroki zakres usług, w tym precyzyjne badania, zaawansowany program zdrowotny i komfortowe środowisko dla badań. Nowa placówka w Azabudai Hills oferuje pacjentom dostęp do najnowocześniejszych technologii medycznych, a także do kompetentnego personelu medycznego, który zapewnia profesjonalne porady dotyczące żywienia i stylu życia. W Centrum Profilaktyki Zdrowotnej Uniwersytetu Keio pacjenci mogą liczyć na wszechstronną opiekę zdrowotną, która pomoże im cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Kampus The British School w Tokio zlokalizowany w Azabudai Hills oferuje wyjątkową atmosferę dla uczniów z ponad 60 krajów. Otwarcie szkoły w 2023 roku stanowi odzwierciedlenie ambicji szkoły, aby kształcić młode osoby w zrelaksowanej, naturalnej atmosferze w sercu miasta. Uczniowie będą mieli możliwość korzystania z bogatego programu nauczania o międzynarodowym wymiarze. Mori Building w swojej wizji wzmacnia globalny magnetyzm Tokio. Nowy kampus to idealne środowisko dla przyszłych liderów.

Nasze miasto Azabudai Hills jest jedynym miejscem na świecie, gdzie kultura i sztuka są tak ściśle ze sobą połączone. Dzięki ścisłej współpracy z lokalnymi artystami i galeriami, możemy oferować naszym mieszkańcom i turystom najwyższej jakości wystawy, występy i wydarzenia artystyczne. Nasze muzeum i galeria sztuki stanowią bramę do różnorodnych dziedzin sztuki, które można odkryć w całym mieście.

Sztuka i galeria

Azabudai Hills oferuje swoim mieszkańcom i turystom możliwość podziwiania sztuki na każdym kroku. Kultura i sztuka są tu tak ściśle ze sobą połączone, jak w żadnym innym miejscu na świecie. Nasze centrum Azabudai Hills jest jedynym miejscem gdzie „całe miasto jest jednym wielkim muzeum”.

W naszym muzeum i galerii sztuki o łącznej powierzchni ok. 9300m2 znajdują się dzieła lokalnych artystów i galerii. Współpracując z lokalnymi artystami i galeriami, możemy zapewnić naszym gościom najwyższej jakości wystawy, występy i wydarzenia artystyczne. W Azabudai Hills można odkryć świat sztuki w każdym miejscu.

Galeria Azabudai Hills oferuje unikalną okazję do zapoznania się z bogatą i różnorodną kulturą. Znajduje się w samym sercu Azabudai Hills, a jego otoczenie stanowi wyjątkowe miejsce wprowadzające gości w różne aspekty wystawy i samych dzieł sztuki. Galeria będzie oferować wystawy, dzieła sztuki, instalacje artystyczne i warsztaty, a także koncerty, występy i mównicze spotkania. Inauguracyjna wystawa Olafura Eliassona „Wystawa Olafura Eliassona: Cykl wzajemnie powiązanych momentów w harmonii”, będzie doskonałym wprowadzeniem do tego miejsca.

Sztuka publiczna zaprojektowana przez Mori zaprasza odwiedzających do nowego spojrzenia na krajobraz. Poprzez wykorzystanie wszystkich środków wyrazu, takich jak rzeźba, rysunek, malarstwo i oprawa świetlna, sztuka ta eliminuje granicę między sztuką a codziennym życiem.

Dzieła sztuki wystawione w Mori stwarzają wrażenie, że odwiedzający są częścią większego dzieła sztuki, łączącego ich z otaczającym światem. Może to być jeden z najbardziej namacalnych przykładów, jak sztuka może pomóc ludziom w zrozumieniu otaczającego ich świata.

Poprzez tworzenie miejsc, w których sztuka może być widoczna w przestrzeni publicznej, Mori pomaga wyeliminować granicę między sztuką a codziennym życiem, pozwalając ludziom na nowe doświadczenie sztuki.

Sztuka publiczna w Mori umożliwia wszystkim odwiedzającym, aby w pełni wyrażali siebie, tworząc nowe podłoże do odbioru sztuki. Poprzez tę interaktywność, Mori tworzy platformę do nowego rozumienia sztuki, pozwalając ludziom poczuć się częścią większej całości.

Dzięki pracy Mori, sztuka publiczna stała się ważnym sposobem na zarządzanie codziennym życiem, pozwalając ludziom na aktywne zaangażowanie w otaczający nas świat. Możemy zobaczyć, jak sztuka publiczna działa jako narzędzie edukacyjne i jako środek do wyrażania kulturowych wartości.

MORI Building i teamLab wspólnie tworzą Muzeum Sztuki Cyfrowej, aby zapewnić doskonałe doświadczenia dla odwiedzających z całego świata. Nowa lokalizacja muzeum w Azabudai Hills obejmuje ogromny obszar, w którym zostanie zaprezentowana wyjątkowa kolekcja dzieł sztuki teamLab. Kolekcja ta, obejmująca zarówno nowe, jak i wcześniej wystawiane prace, będzie dostępna dla odwiedzających w Japonii po raz pierwszy.

Muzeum Sztuki Cyfrowej to wyjątkowe połączenie sztuki i technologii. Mori Building wraz z teamLab przygotowują niezapomniane wrażenia dla odwiedzających: od wyjątkowych instalacji świetlnych i muzycznych po interaktywne obrazy i rzeźby. Nowa lokalizacja w Azabudai Hills będzie idealnym miejscem do odkrywania unikalnych dzieł sztuki cyfrowej.

Muzeum Sztuki Cyfrowej MORI Building: EPSON teamLab Borderless to wyjątkowe doświadczenie, na które czekają odwiedzający z całego świata. Nowa lokalizacja w Azabudai Hills obejmuje ogromny obszar, na którym zostanie zaprezentowana wyjątkowa kolekcja dzieł sztuki teamLab, w tym interaktywne instalacje, obrazy i rzeźby. Jest to jedyna szansa, aby odwiedzający mogli doświadczyć sztuki cyfrowej w Japonii.

Muzeum Sztuki Cyfrowej MORI Building: EPSON teamLab Borderless to wyjątkowe połączenie sztuki i technologii. Mori Building i teamLab wspólnie tworzą jedyne w swoim rodzaju doświadczenie dla odwiedzających, dzięki któremu będą mogli odkrywać wyjątkowe instalacje, obrazy i rzeźby. To wyjątkowa szansa, aby zobaczyć, jak zmienia się sztuka cyfrowa w Japonii.

Nowa wersja:

Azabudai Hills to przytulny kompleks handlowy z otoczeniem zieleni, zajmujący około 23 000 m2. Oferuje on ponad 150 sklepów, w tym luksusowych marek, a także przytulne tarasy i kawiarnie oraz wyśmienite restauracje.

Azabudai Hills to nie tylko sklepy, ale także miejsce spotkań z bliskimi. Przyjemne otoczenie pozwala odpocząć i zrelaksować się po całym dniu zakupów.

Azabudai Hills Market, zlokalizowany w podziemiach Central Green, będzie oferować wyjątkowe doświadczenia kulinarne z powierzchnią ok. 4 000 m2. W skład bogatej oferty produktów spożywczych wchodzić będą starannie wybrane składniki, które pozwolą na stworzenie wyśmienitych i zdrowych potraw, które zachwycą zarówno miłośników tradycyjnej kuchni tokijskiej, jak i smakoszy z całego świata.

Azabudai Hills Market to miejsce, w którym można cieszyć się najwyższymi jakościowo produktami żywnościowymi, wytwarzanymi przez japońskich producentów z całego kraju. Można tu znaleźć wykwintne przetwory owocowe i warzywne, ekskluzywne sosy i wszelkiego rodzaju napoje.

Azabudai Hills Market oferuje najwyższej jakości produkty żywnościowe japońskich producentów. Tutaj możesz znaleźć niezliczone rozmaitości, takie jak świeże owoce i warzywa, zioła i specjalne produkty, sosy i napoje. To idealne miejsce do odkrywania i eksperymentowania z kuchnią japońską.

Azabudai Hills Market to niezwykłe miejsce, w którym można wybrać i skosztować produktów najwyższej jakości, dzięki czemu możesz doświadczyć autentycznej japońskiej kultury gastronomicznej. Tutaj możesz znaleźć najlepsze świeże produkty, a także produkty długoterminowe, które zachowują swój smak i świeżość przez lata.

Nowa ulica luksusu, zlokalizowana w samym centrum miasta, będzie łączyć w sobie ekskluzywne marki luksusowe z dziedzictwem natury. Na ulicy znajdą się takie marki jak: Hermès, Cartier, CELINE, DIOR, BERLUTI, L’Officine Universelle Buly, ST LOUIS, TimeVallée, BVRGARI, BOTTEGA VENETA, które są gwarancją najwyższej jakości usług i produktów.

Konsumenci będą mogli doświadczyć niezapomnianych wrażeń w otoczeniu zieleni i luksusu, a także cieszyć się komfortem bez względu na porę dnia. Nowa ulica luksusu stanie się centrum miasta i będzie przyciągać klientów z całego świata.

Aman Tokyo, jest pierwszym hotelem marki Aman w Tokio i będzie oferował wszystko, co sprawia, że goście czują się wyjątkowo. Od luksusowych apartamentów po wyjątkowe usługi, które oczarowują.

Fascją Janu Tokyo jest oferowanie gościom niezapomnianego doświadczenia w luksusowym otoczeniu. Nowy projekt zapewnia gościom luksusowy wypoczynek w śródmieściu Tokio, w przytulnym, przyjaznym otoczeniu.

Goście będą mieli okazję zanurzyć się w luksusach, cieszyć się z jedzenia i rozkoszować się wyjątkowymi usługami, które oferuje Janu Tokyo.

Janu Tokyo oferuje gościom ekskluzywny wypoczynek i wyjątkowe doświadczenia w połączeniu z najwyższą jakością. Nowoczesne wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie gości, oferując im wszystko, czego potrzebują.

Od luksusowych apartamentów, poprzez szeroki wybór restauracji i barów, po siłownię i zespół specjalistów, którzy zapewniają doskonałą obsługę, Janu Tokyo pozwala gościom cieszyć się autentycznym doświadczeniem luksusu.

Janu Tokyo zaprojektowano w celu stworzenia miejsca, w którym goście będą mogli cieszyć się luksusem i wygodą, w otoczeniu wyjątkowych usług i bezpieczeństwa.

Janu Tokyo oferuje swoim gościom najwyższy standard luksusu i wygody. Goście będą mieli możliwość skorzystania z pięciogwiazdkowych apartamentów, restauracji, barów, siłowni i wellness oraz z bezpośrednim dostępem do zielonego placu Central Green.

Kameralne wnętrza i luksusowe apartamenty Janu Tokyo połączone z wyjątkowymi usługami sprawiają, że goście czują się wyjątkowo. Wyjątkowy zespół specjalistów zapewnia profesjonalną obsługę, zapewniając gościom najwyższy standard komfortu i luksusu.

Janu Tokyo to nowoczesny luksusowy hotel, który oferuje swoim gościom wyjątkowe doświadczenie w luksusowym otoczeniu. Zespół specjalistów stworzył miejsce, w którym goście mogą cieszyć się wygodą i luksusem w otoczeniu pięknych widoków i doskonałej obsługi.

Janu Tokyo oferuje swoim gościom luksusowe apartamenty i szeroki wybór restauracji i barów, a także centrum wellness o powierzchni 4 000 m2, jedno z największych w luksusowych hotelach w Tokio. Goście będą mieli możliwość cieszenia się luksusem i wygodą, a także przyjemnym otoczeniem zielonego placu Central Green.

Janu Tokyo to miejsce, w którym goście mogą skorzystać z najwyższych standardów luksusu i wygody, ciesząc się wyjątkowymi usługami i bezpieczeństwem. Goście będą mieli okazję doświadczyć luksusu w najwyższym standardzie, pozwalając im cieszyć się niezapomnianymi doświadczeniami.

Pierwszym elementem będą wyjątkowe mieszkania w Azabudai Hills. Eleganckie i funkcjonalne apartamenty zaprojektowano w oparciu o wysokie standardy jakości i wygodę mieszkańców. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w najnowocześniejsze technologie, w tym inteligentne systemy sterowania, oświetlenie, klimatyzację, wentylację i bezpieczeństwo. Udogodnienia w postaci zewnętrznych tarasów, zielonych skwerów, basenów i ogrodów wokół budynków tworzą przyjazne i przytulne miejsce do życia.

Mieszkania w Azabudai Hills

Kompleks Azabudai Hills oferuje 1 400 nowych mieszkań w otoczeniu natury z zaawansowanymi, wygodnymi rozwiązaniami miejskimi. Każdy mieszkaniec może cieszyć się zdrowiem psychicznym i fizycznym oraz bardzo dostatnim i humanitarnym życiem. Mieszkania Azabudai Hills stanowią połączenie inteligentnych technologii i luksusowych wykończeń. W skład wyposażenia wchodzą systemy sterowania, oświetlenia, klimatyzacji, wentylacji i bezpieczeństwa. Wokół budynków znajdują się tarasy, zielone skwery, baseny i ogrody, tworząc przyjazne, przytulne miejsce do życia.

Apartamenty Aman Residences w Tokio oferują wyjątkowy luksus i spokojne życie. Zlokalizowane w górnej części Mori JP Tower i zarządzane w partnerstwie z Aman – operatorem różnorodnych, światowej klasy hoteli i resortów – obiekt składa się z zaledwie 91 mieszkań, oferując najwyższą jakość użytkowania na najwyższym poziomie.

Azabudai Hills zapewni wyjątkowe warunki pracy dla swoich pracowników. Umożliwi on dostęp do innowacyjnych technologii, szerokiego wyboru usług wspierających pracę oraz zaawansowanego systemu bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę. Wraz z szeroką gamą udogodnień, takich jak salony, restauracje i sklepy, Azabudai Hills stanie się przyjaznym miejscem pracy dla każdego.

Azabudai Hills stanie się centrum pracy dla wielu międzynarodowych firm. Oprócz zaawansowanych technologii i usług, kompleks oferuje doskonałą lokalizację w centrum Tokio i świetne połączenia komunikacyjne. Dzięki temu, łącząc zalety miasta i zachowując jednocześnie prywatność oraz wygodę, Azabudai Hills będzie idealnym miejscem pracy dla różnorodnych firm.

Azabudai Hills będzie miejscem łączącym w sobie przyjemność i komfort pracy, dzięki wyjątkowym wydarzeniom wystawowym, spotkaniom biznesowym oraz pokazom sztuki i muzyki. To nowoczesne centrum biurowe zapewni swoim pracownikom przyjemne i bezpieczne otoczenie, aby móc osiągnąć jak najwięcej.

Azabudai Hills oferuje wyjątkowy kompleks biurowy, który spełnia potrzeby wielu przedsiębiorstw. Zespół specjalistów oferuje swoim klientom wsparcie w zakresie zarządzania projektami biurowymi, dostarczając wiedzy i narzędzi potrzebnych do osiągnięcia sukcesu. Pracownicy mogą korzystać z wygodnego i bezpiecznego otoczenia, wyposażonego w nowoczesne technologie, aby rozwinąć swoje umiejętności i w pełni wykorzystać swój potencjał.

Nowa lokalizacja Hills House w Mori JP Tower daje najemcom i ich pracownikom nowe możliwości wykorzystania tego miejsca jako bazy do pracy. Powierzchnia ok. 3300 m2 jest wyposażona w szeroką gamę usług i udogodnień ułatwiających wykonywanie codziennych zadań. Obiekt oferuje szeroki wybór sal konferencyjnych, pomieszczeń socjalnych, restauracji, sklepów oraz udogodnień w zakresie ochrony i bezpieczeństwa.

W Hills House mogą korzystać najemcy, ich pracownicy oraz goście. Obiekt został wyposażony w szeroką gamę usług i udogodnień, dzięki czemu najemcy i ich pracownicy będą mogli wykorzystać to miejsce jako bazę do pracy. Do dyspozycji są liczne sale konferencyjne, pomieszczenia socjalne, restauracje, sklepy, a także systemy ochrony i bezpieczeństwa.

Hills House to wyjątkowe miejsce do pracy. Obiekt Mori JP Tower na 33. i 34. piętrze oferuje najemcom i ich pracownikom doskonałe warunki do wykonywania codziennych zadań. Powierzchnia ok. 3 300 m2 jest wyposażona w szeroką gamę usług i udogodnień, dzięki czemu najemcy i ich pracownicy będą w pełni komfortowo korzystać z tej lokalizacji.

Ośrodek Tokyo Venture Capital Hub będzie oferował wsparcie dla japońskiego sektora venture capital poprzez ułatwienie dostępu do funduszy venture capital dla startupów oraz innych organizacji na całym świecie. Centrum stanowić będzie platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz dzielenia się informacjami zarówno w japońskim, jak i globalnym środowisku venture capital.

Tokyo Venture Capital Hub będzie łączył inwestorów, innowatorów oraz lokalne środowisko venture capital, a także promował współpracę międzynarodową w sektorze funduszy venture capital. Platforma wspierać będzie również współpracę między inwestorami i startupami, dzięki czemu będą one w stanie szybko rozwijać swoje inicjatywy i rozszerzać swoje globalne zasięgi.

Tokyo Venture Capital Hub będzie posiadał szeroką gamę usług i narzędzi, aby ułatwić przedsiębiorcom dostęp do funduszy venture capital. Ośrodek będzie oferował usługi doradcze i szkoleniowe, a także wsparcie marketingowe dla startupów i innych organizacji. Dodatkowo, platforma będzie wspierać inwestorów, tworząc szeroką sieć wydarzeń i konferencji branżowych.

Jeśli chcesz mieć dostęp do pełnych informacji na temat kompleksu Azabudai Hills, odwiedź naszą stronę internetową pod adresem https://onl.tw/VYcx5TJ.

Możesz także zobaczyć najnowszy zwiastun kompleksu Azabudai Hills, klikając tutaj. Jeśli chcesz zobaczyć wcześniejszy materiał wideo z 2019 roku, kliknij tutaj.

Mori Building to innowacyjny deweloper miejski z siedzibą w Tokio. Ich celem jest tworzenie zrównoważonych i kosmopolitycznych centrów miast, wykorzystując wyjątkową koncepcję „wertykalnego ogrodu miejskiego”. Zastosowano ją w wielu wiodących projektach, w tym ARK Hills, Roppongi Hills i Toranomon Hills w Tokio oraz Shanghai World Financial Center. Firma Mori Building jest także zaangażowana w wynajem nieruchomości, zarządzanie projektami i usługi doradcze.

Oprócz tworzenia wyjątkowych centrów miast, Mori Building dąży do wzmacniania magnetycznej siły miast i tworzenia bezpiecznych środowisk. Tym samym, wzbogacają one życie mieszkańców i turystów. Więcej informacji o Mori Building i ich projektach można znaleźć na stronie www.mori.co.jp/en

Tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym jest jedyną obowiązującą wersją niniejszego zawiadomienia. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie do ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i jest jedynie interpretacją tekstu źródłowego. Nie ma on skutków prawnych.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM