Biznes i finanse

TCL Photovoltaic Technology – Innowacyjne, zintegrowane i inteligentne rozwiązania energetyczne dla domu na IFA 2023

Militus – PL zaprezentuje na stoisku Polskiej Izby Producentów Na Rzecz Obronności Kraju podczas XXXI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, w dniach 5-8 września br., szeroki wybór amunicji termobarycznej, wśród których będą pociski artyleryjskie 155 mm z ładunkiem termobarycznym TB-HE-ER-BT, w wersji zmodernizowanej do armatohaubicy Krab oraz granaty moździerzowe 120 mm, przystosowane do potrzeb Polskich Sił Zbrojnych.

TCL Photovoltaic Technology, lider w dziedzinie zielonej energii, zaprosiło na nadchodzące targi IFA 2023, podczas których odbędzie się premiera innowacyjnego, kompleksowego i inteligentnego rozwiązania One-Stop Residential Smart Energy Solution. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-5 września w Berlinie i będzie okazją do zaprezentowania przełomowego rozwiązania w zakresie energetyki domowej.

Przygotowując się na targi, TCL ogłosiło hasło przewodnie – „Inspire the Future”. Na mierzącym 2013 m2 stoisku firma zaprezentuje produkty odzwierciedlające cztery kluczowe obszary – Leading Technology, Intelligent Life, Culture and Spirit oraz Corporate Social Responsibility. W kategorii Leading Technology, TCL Photovoltaic Technology przedstawi najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie inteligentnej energetyki domowej, w tym wydajne i ekologiczne zasilanie awaryjne.

Udział TCL Photovoltaic Technology w targach IFA to dowód zaangażowania firmy w zmiany energetyczne. Odznaczając się w sektorze fotowoltaicznym, TCL oferuje produkcję wafli krzemowych, modułów fotowoltaicznych oraz usługi konserwacji elektrowni. Dzięki wiedzy i odpowiedniemu zapleczu, spółka TCL Photovoltaic Technology oferuje kompleksową obsługę w kwestiach związanych z rozwojem, produkcją i zarządzaniem energią.

TCL Photovoltaic Technology znana jest na całym świecie dzięki działalności na rynku europejskim. William Li, dyrektor generalny Overseas Business Center, wyjaśnił, że firma utworzyła biura regionalne w dziewięciu krajach, w tym we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech i Polsce, aby zapewnić klientom z całego świata kompleksowe wsparcie i opiekę posprzedażową.

1. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska TCL w hali 21A na terenie Messedamm Berlin, gdzie będzie można poznać nasze innowacyjne rozwiązania w dziedzinie zrównoważonej energetyki.

2. TCL Photovoltaic Technology to zaawansowane technologicznie usługi dla ekologicznej energetyki, które wykorzystują najnowsze badania i rozwój technologiczny, wysokiej jakości łańcuch dostaw, zaawansowane systemy logistyczne i sprzedażowe.

3. TCL Smart Energy Management System to nasza platforma czystej energii, która umożliwia zarządzanie energią w domu i w firmie. Dowiedz się więcej o naszych produktach i usługach na stronie https://www.tcl.com/global/en/photovoltaic.

Zapraszamy do odwiedzenia sali Technologii Fotowoltaicznej TCL 21A, gdzie można zobaczyć najnowocześniejsze technologie w dziedzinie fotowoltaiki. Tutaj możesz zobaczyć zdjęcie sali, a poniżej możesz zobaczyć link do zdjęcia. Odwiedź nas i przekonaj się, jak nowe technologie mogą wpłynąć na Twoje życie!

Odwiedź salę Technologii Fotowoltaicznej TCL 21A i doświadcz najnowocześniejszych rozwiązań w fotowoltaice. Zobacz, jak nowoczesne technologie mogą wpłynąć na Twoje życie! Aby zobaczyć zdjęcie sali, kliknij link poniżej: https://mma.prnewswire.com/media/2196527/Visit_TCL_Photovoltaic_Technology_Hall_21A.jpg.

TCL oferuje system zarządzania energią domową, który pomaga mieszkańcom oszczędzać energię i zmniejszać emisję gazów cieplarnianych. System zapewnia kontrolę nad wszystkimi urządzeniami w domu, umożliwiając mieszkańcom wybór optymalnych rozwiązań, aby osiągnąć oszczędności energii. System posiada również zaawansowane funkcje, takie jak automatyczne sterowanie i wykrywanie nieprawidłowości, dzięki czemu mieszkańcy mogą mieć pewność, że ich urządzenia będą działać z optymalną wydajnością.

System zarządzania energią domową firmy TCL oferuje wiele korzyści dla mieszkańców. Może on zapewnić oszczędności energii i ograniczyć emisję gazów cieplarnianych, a także zapewnić kontrolę nad urządzeniami w domu. Dodatkowo, system posiada zaawansowane funkcje, takie jak automatyczne sterowanie i wykrywanie nieprawidłowości, które zapewniają mieszkańcom optymalne wykorzystanie urządzeń domowych zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM