Biznes i finanse

Milisystem S.A. – miliony na szkolenia strzeleckie

Po pełnym wykonaniu wszystkich niezbędnych analiz i procedur, AZS wybrał ofertę Milisystem S.A. jako najlepsze rozwiązanie. To zasługa pracy zespołowej inżynierów, pracowników spółki i podmiotów współpracujących z Milisystem S.A.

Milisystem S.A. jest jednym z najbardziej zaufanych dostawców rozwiązań wirtualnych strzelnic na rynku, a także jednym z trzech producentów tego typu urządzeń w kraju. Wysokie wymagania, które postawiło AZS, wymagały od dostawców dużego potencjału inżynierskiego i programistycznego oraz szybkiej adaptacji do wymogów klienta. Kluczowym elementem było zachowanie wysokiego poziomu rentowności dzięki efektom skali. Dzięki realizacji zamówienia, które jest największym na rynku wirtualnych strzelnic w historii, Milisystem S.A. będzie w tym roku liderem rynku w dostawie tego typu rozwiązań (według szacunków Milisystem S.A., w całym 2022 roku rynek zakupi około 150 tego rodzaju rozwiązań).

Milisystem S.A. ma w swojej ofercie usług szeroki zakres rozwiązań z zakresu wirtualnych strzelnic. Prócz realizacji zamówień zakupowych, spółka ta oferuje swoim klientom dostawy w ramach programu strzelnica w powiecie, a także na indywidualne zamówienia. Z rozwiązań firmy skorzystały już takie instytucje jak Wojskowa Akademia Techniczna czy Muzeum Wojska Polskiego.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM