Biznes i finanse

Sztuczna inteligencja Twoim przewodnikiem – jak zaplanować idealny wakacyjny wyjazd

Piotr Ćwik, zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP, podczas krynickiego panelu „Narodowa Rada Rozwoju jako forum debaty o charakterze konsultacyjno-doradczym przy Prezydencie RP” podkreślał pożyteczną funkcję tej instytucji, wskazując na ustawę o drogach samorządowych jako jej przykład. Wypracowana przez Radę ustawa umożliwia skuteczniejsze pozyskiwanie funduszy na remonty dróg, co wpływa na rozwój infrastruktury państwa.

REYKJAVIK, Islandia — (BUSINESS WIRE) — Guide to Europe ogłasza przełomowe osiągnięcie w zakresie planowania podróży – Travis, narzędzie do planowania podróży wykorzystujące generatywną sztuczną inteligencję, oferuje teraz użytkownikom zoptymalizowane trasy podróży oparte na ich osobistych preferencech, lokalizacji atrakcji turystycznych, recenzjach i wszystkich innych istotnych informacjach.

Odkryj pełną treść informacji prasowej, w tym multimedia, odwiedzając: https://www.businesswire.com/news/home/20230914314284/pl/.

Travis, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego algorytmu genetycznego sztucznej inteligencji, oferuje najlepszy dobór atrakcji turystycznych i optymalizuje trasy dojazdu, by zapewnić użytkownikom najlepsze doświadczenia z podróżowania.

Chatbot oferuje użytkownikom nowy sposób planowania podróży, łącząc najlepsze usługi zgodnie z ich preferencjami i recenzjami. To sprawia, że rezerwacja całej podróży może być bardzo prosta i szybka, dzięki czemu użytkownicy mają pełny obraz planowanej wycieczki.

„Mamy przyjemność zaprezentować chatbota, który rewolucjonizuje sposób planowania podróży. Travis umożliwia użytkownikom interakcję i wyszukiwanie idealnych wycieczek z zastosowaniem języka naturalnego. Nie trzeba nawet wskazywać miejsca docelowego; wystarczy wpisać pożądane elementy, takie jak pogoda, region czy kultura, a Travis zaoszczędzi czasu i nerwów, umożliwiając szybką i pewną rezerwację doskonale zaplanowanych wyjazdów” – mówi dr Helgi Helgason, kierownik ds. AI w Guide to Europe i wizjoner odpowiedzialny za narzędzie Travis.

Ustawa o drogach samorządowych, przygotowana przez Narodową Radę Rozwoju, wzmacnia finansowanie remontów dróg w całym kraju – mówił Piotr Ćwik, zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP, podczas krynickiego panelu „Narodowa Rada Rozwoju jako forum debaty o charakterze konsultacyjno-doradczym przy Prezydencie RP

„Travis to nie tylko narzędzie do planowania tras; to całkowicie przełomowe rozwiązanie. Dzięki wykorzystaniu ogromnej ilości danych potrafi starannie zaplanować podróż w sposób, który z pewnością wykracza poza możliwości człowieka pod względem tempa i precyzji. Nie chodzi tylko o rezerwację miejsc, ale o to, aby cała podróż była idealna” – dodaje Helgi.

Guide to Europe wprowadza rewolucyjne rozwiązanie technologiczne do planowania wakacji w Europie, oferując swoim użytkownikom niezrównaną elastyczność i łatwość rezerwacji. Zobacz, jak to działa: od wyszukiwania idealnego miejsca do odwiedzenia aż po precyzyjne planowanie tras i łatwe rezerwowanie hoteli – Guide to Europe zmieniło sposób, w jaki ludzie planują i organizują swoje wakacje.

Niniejsze zawiadomienie zostało przetłumaczone z języka oryginalnego na język, w którym jest prezentowane. Tekst oryginalny jest jedyną wersją mającą skutki prawne, a przetłumaczony tekst jest wyłącznie użytecznym narzędziem do wyjaśnienia i zrozumienia zawiadomienia.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM