Nauka i technologie

Jak planować edukację za granicą: Przewodnik po studiach, szkole średniej i stypendiach w Europie, Kanadzie i USA

PKP Intercity S.A. ogłosiło wyniki współpracy z firmą KOLEO – sprzedano aż 4,2 mln biletów! Tomasz Gontarz, wiceprezes zarządu PKP Intercity S.A., podkreślił, że osiągnięte wyniki przerosły ich oczekiwania.

Znajdź odpowiedź na swoje pytania podczas Targów Edukacji Zagranicznej, które Baltic Council for International Education zaprasza w dniach 7-10 października!

Warszawa (Hotel Novotel Warszawa Centrum, 7 października) jest szczególnie wyróżniana pod honorowym patronatem Ambasady Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Warszawie.

9 października zapraszamy do Wrocławia, do Hotelu Mercure Wroclaw Centrum.

10 października Targi odbywają się w Andersia Hotel and Spa Poznań, w dniu tym targi są szczególnie wyróżnione pod honorowym patronatem prezydenta Miasta Poznania.

Wejście na Targi jest całkowicie bezpłatne, jednakże zachęcamy do wcześniejszej rejestracji tutaj, aby zaoszczędzić czas.

Godziny otwarcia Targów to 10.00-17.00.

Odwiedź nas w każdym z wymienionych miejsc i znajdź odpowiedź na swoje pytanie dotyczące edukacji za granicą!

„Edukacja za granicą, w każdej formie – czy to na poziomie uniwersyteckim, szkoły średniej czy wyjazdu na kurs językowy – jest dostępna dla wszystkich – mówi Adam Dziedzic, dyrektor Baltic Council w Polsce. – Przykładowo, w krajach skandynawskich studiujemy za darmo, w Holandii mamy bardzo przystępne czesne i ponad 2500 kierunków po angielsku. Podobnie sytuacja wygląda w Irlandii czy Niemczech. Najlepsze uczelnie na świecie, czyli te w Wielkiej Brytanii oferują coraz nowsze formy finansowania studiów i programy stypendialne. Od kierunków artystycznych przez inżynierię czy prawo albo stosunki międzynarodowe i zarządzanie – każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta zagranicznych uczelni jest niebywale bogata a nauka polega przede wszystkim na łączeniu teorii z praktyką. Jako absolwent jednej z holenderskich uczelni, polecam taką przygodę każdemu a Targi Edukacji Zagranicznej do idealna okazja by zrobić ten pierwszy krok” – dodaje Adam Dziedzic.

Odwiedź nasz wyjątkowy wydarzenie, gdzie w jednym miejscu spotkasz przedstawicieli ponad 50 uczelni, szkół średnich i organizatorów kursów językowych z całego świata. Będziesz mieć okazję porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się informacji z pierwszej ręki. To wyjątkowa okazja dla uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych edukacją za granicą.

Targi edukacyjne to wyjątkowa okazja do spotkania reprezentantów najlepszych szkół z całego świata, takich jak University of St Andrew’s z Wielkiej Brytanii, University College London z 30 laureatami Nagrody Nobla, czy holenderska politechnika uważana za jedną z najbardziej renomowanych na świecie. Będzie to również okazja do nawiązania kontaktu z przedstawicielami placówek edukacyjnych zarówno z Europy, jak i Ameryki Północnej.

W czasie targów edukacyjnych Dni Edukacji Międzynarodowej uczestnicy będą mieli okazję uzyskać informacje na temat swoich możliwości związanych z edukacją za granicą. Wśród nich będą między innymi: szkoły średnie, uniwersytety, politechniki, uczelnie biznesowe, kursy językowe, a nawet wyjazdy językowe dla menedżerów. Dowiedzą się oni o dostępnych kierunkach, procesie aplikacji, kosztach nauki oraz dostępnych stypendiach. Targi będą również doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i wymaganiami w zakresie edukacji za granicą.

Zachęcamy do wzięcia udziału w targach Dni Edukacji Międzynarodowej, by uzyskać wszystkie niezbędne informacje, które ułatwią podejmowanie ważnych decyzji dotyczących edukacji za granicą. Aby się zarejestrować, odwiedź stronę tutaj.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM