Biznes i finanse

Bezpieczeństwo saturatorów sodaTRIO i sodaTRIO PRO – wyjaśnione

BRITA zwraca uwagę swoich Klientów na to, że w przypadku produktów „sodaTRIO” i „sodaTRIO PRO” może wystąpić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Dlatego BRITA zdecydowała się szybko i zapobiegawczo poinformować swoich Klientów i Konsumentów o tym zagrożeniu 28 września 2023 roku.

Zdjęcie tego produktu jest dostępne na naszej stronie internetowej AP, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące jego wytrzymałości. Po zapoznaniu się z danymi dotyczącymi wytrzymałości można zobaczyć zalety wykorzystania tworzywa sztucznego w ochronie butelek.

BRITA ostrzega swoich klientów przed używaniem szklanych butelek saturatorów „sodaTRIO” i „sodaTRIO PRO”, ponieważ istnieje ryzyko pęknięcia i skaleczenia jego fragmentami. Aby zminimalizować ryzyko, zaleca się stosowanie butelek ze stali nierdzewnej, dołączonych do zestawu startowego, zamiast szklanych butelek do czasu wymiany urządzenia.

Wersje „white”, „black” i „stainless steel” saturatorów BRITA są bezpieczne w użytkowaniu. Wszystkie inne produkty BRITA są wolne od potencjalnego zagrożenia.

Do czasu wymiany urządzenia, klienci będą mogli otrzymać bezpłatną butelkę ze stali nierdzewnej o pojemności 1 litra, po skontaktowaniu się z linią obsługi klienta. Alternatywnie, możliwy jest również zwrot produktu z pełnym zwrotem kosztów.

Jako rodzinna firma, dbamy o to, aby nasze produkty były bezpieczne i spełniały wysokie standardy jakości. W związku z tym, po poinformowaniu naszych klientów o problemie, natychmiast rozpoczęliśmy szczegółową analizę, aby ustalić przyczyny i podjąć odpowiednie środki działania.

Zapewniamy, że wszystkie nasze produkty zostaną przetestowane i przeprowadzone są kompleksowe testy jakościowe, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność wszystkich naszych produktów.

Grupa BRITA to jedna z czołowych firm w dziedzinie optymalizacji wykorzystania wody pitnej. Od 2022 roku firma generuje przychody w wysokości 664 milionów euro, wspierana przez 2262 pracowników z całego świata. BRITA jest uznawana za wiodącą markę w dziedzinie filtrów do wody, która opiera się na bogatej tradycji i doświadczeniu.

BRITA to rodzinna firma, która w 1966 roku wynalazła dzbanek do filtrowania wody w gospodarstwie domowym. Firma, z siedzibą w Taunusstein w pobliżu Wiesbaden, posiada przedstawicielstwa w 30 krajach i swoje zakłady produkcyjne w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Chinach. Przy wsparciu filii, partnerów dystrybucyjnych i przemysłowych, jej produkty są dostępne w 70 krajach, na wszystkich pięciu kontynentach. BRITA oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów, obejmujących dzbanki do filtrowania wody, systemy podłączane do kranów, zintegrowane rozwiązania BRITA dla małych i dużych urządzeń elektrycznych znanych producentów, dystrybutory wody podłączone do sieci oraz specjalne rozwiązania dla sektorów hotelowego, restauracyjnego, cateringu, maszyn vendingowych, biur, szkół, restauracji oraz sektora opieki wymagającego zachowania higieny (np. szpitale, domy opieki). Ponadto, od 2016 roku BRITA współpracuje z organizacją Whale and Dolphin Conservation (WDC) w celu ochrony światowych oceanów przed odpadami z tworzyw sztucznych, a tym samym ochrony wielorybów i delfinów.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM