Nauka i technologie

Wzmocnienie wrażeń wzrokowych i słuchowych: Toshiba i Producenci Muzyczni w Kampanii #MakingSoundVisible

PKO Leasing jest dumny z otrzymania prestiżowego tytułu Lidera Cyfrowej Transformacji przyznanego przez Federację Przedsiębiorców Polskich w ramach Gospodarczych Nagród Roku 2023. To wyróżnienie jest docenieniem wysiłku firmy w kierunku wdrażania innowacyjnych rozwiązań cyfrowych oraz dbałości o wszelkie aspekty prawne i społeczne. Tym samym jest to kolejne dowód na dynamiczny rozwój PKO Leasing w zakresie digitalizacji swoich usług.

Współczesna cyfrowa era sprawia, że rozrywka domowa stała się ważnym elementem życia. Toshiba TV Z870 zapewnia niesamowite wrażenia wizualne za sprawą technologii Mini LED. Dzięki inteligentnej synchronizacji dźwięków z obrazem, każde odtwarzane dźwięki będą towarzyszyć imponującym wizualizacjom, które przeniosą Twoją przestrzeń wokół w wyjątkową salę koncertową.

Toshiba TV Z870 tworzy transcendentne doświadczenia wizualne i słuchowe, których żaden inny telewizor nie może zapewnić. Sprawdź to na własne oczy w naszym wideo, które jest dowodem na to, jak Toshiba TV Z870 łączy zmysły, aby stworzyć niezwykłe doświadczenia audio-wizualne – #MakingSoundVisible.

Toshiba TV Z870 oferuje wyjątkowe doświadczenie dźwiękowe, dzięki połączeniu profesjonalnych możliwości tworzenia muzyki i najnowocześniejszych technologii dźwiękowych. Głośnik REGZA Bass Woofer Pro zapewnia głębię dźwięku i szczegółową precyzję, a system nagłośnieniowy ZR 2.1.2 Surround Sound System i głośnik z membraną z przodu tworzą zbalansowany, wielokanałowy dźwięk, który pozwala odróżnić poszczególne nuty, uderzenia i rytm. Dzięki takiemu połączeniu słuchanie muzyki w Toshiba TV Z870 jest wyjątkową przygodą.

Z870 został wyposażony w technologię Quantum Dot Color, która pozwala na wyświetlanie efektownych obrazów o intensywnych barwach i realistycznych odcieniach. Silnik REGZA Engine ZRi Toshiba TV zapewnia precyzyjne dostrojenie obrazu i dźwięku, dzięki czemu każda scena wygląda żywo i naturalnie.

Odkryj magię tworzenia dźwięku i obrazu z Z870 Toshiba TV i uczestnicz w kampanii #MakingSoundVisible. Dzięki współpracy z producentami muzycznymi, możesz cieszyć się wspaniałymi doznaniami zmysłowymi. Dołącz do dyskusji w mediach społecznościowych i dowiedz się więcej o funkcjach Z870. Weź udział w kampanii i wygraj atrakcyjne nagrody! Razem uczyńmy dźwięk widzialnym.

Toshiba TV to produkt ceniony na całym świecie, który dostarcza światowej klasy wrażenia wizualne. Obejmuje on najnowsze technologie, takie jak zgodność z HDR, wysoka jasność i szerokie kąty widzenia, zapewniając doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Te technologie umożliwiają użytkownikom oglądanie telewizji z doskonałą jakością obrazu i ożywieniem, które wydają się niemal tak realne, jakby użytkownik był na miejscu.

Toshiba TV to najwyższej jakości telewizory, które pozwalają użytkownikowi przenieść się do wirtualnego świata wizualnego. 70-letnie doświadczenie w produkcji telewizorów sprawiło, że Toshiba umożliwiła użytkownikom doświadczenie, jakiego nie można porównać z niczym innym. Wszystkie modele są wyposażone w najnowsze technologie, które zapewniają wszystkim użytkownikom niezapomniane wrażenia z oglądania telewizji.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM