Biznes i finanse

Na rozdaniu nagród BIGO Awards 2024, które po raz pierwszy odbędzie się w USA, Bigo Live wyróżnia najlepszych nadawców i członków globalnej społeczności

Big Live uczcił nowy etap wsparcia dla twórców podczas corocznej uroczystości w Las Vegas, na której zgromadziło się ponad 800 twórców z całego świata.

Bigo Live, globalny lider transmisji na żywo i rozrywki w mediach społecznościowych, ogłasza piątą edycję corocznego wydarzenia – Gali BIGO Awards, która odbędzie się 16 stycznia 2024 r. w Las Vegas. Wydarzenie po raz pierwszy organizowane w USA połączy czołowych nadawców z całego świata, aby wyrazić uznanie dla wyjątkowych twórców i zaprezentować rewolucyjny wpływ transmisji na żywo na branżę oraz społeczności globalne.

Hasło tegorocznego wydarzenia, „Win Big on BIGO”, odzwierciedla założenia platformy, która stawia sobie za cel stworzenie globalnej społeczności, w której różne osoby i środowiska mogą się spotykać, współpracować i zdobywać nagrody. Wieczór poprowadzą Perez Hilton, amerykański felietonista i osobowość medialna oraz Natalie Nunn, znana osobowość telewizyjna. Wydarzenie rozpocznie się od prezentacji talentów, takich jak taniec K-pop, śpiew, pokazy magii, drag musical i pokaz mody. Wystąpią międzynarodowi wykonawcy, tacy jak DJ WZRD, JAQUAE i Emie Conjurado z Filipin. Nominowani do nagrody pochodzą z różnych krajów, co pokazuje zaangażowanie Bigo Live w nagradzanie różnorodnej twórczości.

„Bigo Live zapewniło mi wspierające otoczenie, w którym mogę być autentyczna – powiedziała Emie Conjurado. – Na platformie mogę nawiązać kontakt z osobami z całego świata, tworząc relacje, które przekraczają ograniczenia geograficzne”.

Bigo Live zaprezentuje nowe innowacje i rozwój platformy na przełomie 2023/2024. Oprócz wyróżnienia najbardziej utalentowanych twórców, wprowadzono program lojalnościowy dla streamerów amatorów, który zachęca do tworzenia treści na żywo. Osoby zakwalifikowane otrzymają szkolenie, elastyczne planowanie emisji i atrakcyjne nagrody za regularne tworzenie treści. Ponadto, Bigo Live wprowadziło nowy miniserial dramatyczny „WolfsFolly”, otwierając nową kategorię treści w branży streamingu na żywo.

Program lojalnościowy dla streamerów amatorów to jedno z najnowszych działań Bigo Live, które ma na celu wspieranie osób aspirujących do kariery nadawców. Dzięki zindywidualizowanemu szkoleniu, możliwości elastycznego planowania emisji i globalnemu zasięgowi, użytkownicy będą mieli szansę rozwijać swoje umiejętności i otrzymywać atrakcyjne nagrody za regularne tworzenie treści. Dodatkowo, premiera miniserialu dramatycznego „WolfsFolly” wprowadza nową kategorię treści w branży streamingu na żywo, dodając nowe atrakcje dla użytkowników Bigo Live.

„Gala BIGO Awards ma na celu uczczenie kreatywności i ciężkiej pracy naszych nadawców, użytkowników, pracowników i partnerów. Wydarzenie podkreśla przełomowe znaczenie streamingu na żywo, prezentując różne talenty i historie, które znalazły się na naszej platformie – powiedział James, prezes BIGO Technology. – Naszą misją jest umożliwienie użytkownikom z całego świata wyrażania swoich talentów i nawiązywania kontaktów z globalnymi odbiorcami, co sprzyja tworzeniu wartościowych relacji”.

Wzrost konsumpcji treści cyfrowych sprawia, że globalny rozwój streamingu na żywo otwiera nowe perspektywy dla twórców i zmienia środowisko mediów społecznościowych. Spółka BIGO Technology, za pośrednictwem Bigo Live, zdobyła pozycję lidera w rozwoju gospodarki twórców, która do roku 2027 ma osiągnąć wartość 480 miliardów dolarów. W tym roku BIGO Technology została nagrodzona Software Development Business Growth Excellence Award 2023 przez APAC Insider i wyróżniona tytułem najbardziej innowacyjnej spółki z branży treści kreatywnych w 2023 r. przez AI Global Media. To wyraz zaangażowania firmy we wspieranie innowacji i kreatywności.

Jeśli chcesz dołączyć do globalnej społeczności Bigo Live i zobaczyć najciekawsze talenty platformy prezentowane podczas Gali, koniecznie obejrzyj transmisję 16 stycznia o 18:00 (GMT-8) za pośrednictwem aplikacji Bigo Live. Wystarczy wyszukać BIGO ID: music. Możesz także pobrać aplikację Bigo Live (dostępną na iOS i Androida) lub śledzić Bigo Live na Facebooku i Instagramie, aby być na bieżąco.

Bigo Live

Bigo Live is one of the fastest growing live streaming communities in the world. On the platform, users can broadcast important moments, showcase their talents, and communicate with people from all over the globe. With over 400 million users in more than 150 countries, Bigo Live was introduced to the market in March 2016 and is owned by BIGO Technology, based in Singapore.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM