Nauka i technologie

LTI rozszerza globalne partnerstwo z Google Cloud

BOMBAJ, Indie, 18 maja 2022 r. /PRNewswire/ — Larsen & Toubro Infotech (BSE: 540005) (NSE: LTI), firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w doradztwie technologicznym i rozwiązaniach cyfrowych poszerza globalne partnerstwo z Google Cloud. LTI tworzy specjalny dział firmy, który będzie odpowiadał za sześć filarów kluczowych rozwiązań Google Cloud: modernizację aplikacji, zarządzanie danymi, modernizację infrastruktury, inteligentną analitykę, sztuczną inteligencję i bezpieczeństwo.

Dział LTI ds. Google Cloud (Google Cloud Business Unit) będzie opracowywać nowoczesne rozwiązania objęte prawem własności intelektualnej, rozwiązania dostosowane do poszczególnych branż oraz akceleratory, opierając się na zespole architektów Google Cloud, spełniających potrzeby w zakresie transformacji zgłaszane przez klientów z całego świata. LTI umieści również swoje rozwiązania w sklepie Google Cloud Marketplace.

W celu dalszego ugruntowania ogromnych możliwości, które daje Google Cloud, firma LTI wprowadziła rozwiązanie Canvas Eureka w celu zapewnienia przyspieszonej modernizacji danych umieszczanych w bazie Google BigQuery oraz w celu wsparcia przedsiębiorstw we wprowadzaniu innowacji opartych na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym. LTI Canvas Eureka jest systemem automatyzacji umożliwiającym bezproblemową i szybką migrację danych z hurtowni danych starszej generacji i repozytoriów typu data lake do Google BigQuery. Pomaga w ocenie aktualnego otoczenia i w określeniu architektury docelowej. Umożliwia również automatyzację zadań, takich jak migracja schematów, konwersja kodów czy walidacja danych.

Sudhir Chaturvedi, prezes i członek Zarządu w LTI, powiedział:

„Przedsiębiorstwa obecnie poszukują szybszych i innowacyjnych sposobów na transformację cyfrową opartą na technologii chmury. Rozszerzenie współpracy pokazuje nasze zaangażowanie w dostarczanie klientom wyników szybko i na szeroką skalę. Dostrzegamy ogromny potencjał w naszym partnerstwie z Google Cloud i będziemy inwestować w jego dalszy rozwój”.

Siddharth Bohra, dyrektor ds. działalności i kierownik działu usług w chmurze (Cloud Business Unit) w LTI, powiedział:

„Google Cloud rozpędza się w zawrotnym tempie, a nasz dzisiejszy komunikat potwierdza zaangażowanie LTI w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań opartych na naszym autorskim systemie. Nasz dział ds. Google Cloud pomoże klientom szybko i pewnie wykorzystać sprawdzone najlepsze praktyki”.

Kevin Ichhpurani, wiceprezes ds. globalnego ekosystemu, Google Cloud, stwierdził:

„Specjalistyczna wiedza LTI w zakresie technologii i rozwiązań Google Cloud nieustannie daje organizacjom możliwość uzyskania wsparcia, którego potrzebują do pomyślnej realizacji ich strategii transformacji cyfrowej. Jesteśmy zachwyceni, że LTI nie przestaje inwestować w praktyczne wykorzystanie Google Cloud i rozwijać swojej działalności w tym zakresie. Uruchomienie działu ds. Google Cloud w LTI dostarczy innowacyjnych rozwiązań i usług klientom na całym świecie w celu przyspieszenia ich podróży ku transformacji cyfrowej”.

Dzięki inwestycjom w technologie chmury, LTI zdobyła doświadczenie w dziedzinie kilku produktów i zadań Google Cloud, takich jak chmura obliczeniowa (Google Cloud Compute), bazy danych (Google Cloud Databases), otwarta technologia (Open Source Technology), tworzenie aplikacji natywnych dla chmury (Cloud Native Application Development) oraz SAP w Google Cloud. LTI jest partnerem Google Cloud, potwierdzając swoją wiedzę i umiejętności w obszarze dostarczania innowacyjnych rozwiązań. Szczegółowe informacje o ofercie LTI opartej na platformie Google Cloud dostępne są tutaj.

LTI

LTI (NSE: LTI) jest firmą o zasięgu globalnym specjalizującą się w doradztwie technologicznym i rozwiązaniach cyfrowych, która pomaga ponad 485 klientom w osiągnięciu sukcesu w świecie, który jest coraz bardziej połączony. Prowadząc działalność w 33 krajach, bierzemy na siebie część transformacji cyfrowej klientów i przyczyniamy się do jej przyspieszenia. Założona w 1997 roku spółka jest podmiotem zależnym Larsen & Toubro Limited i czerpie z niepowtarzalnego dziedzictwa, które zapewnia niezrównaną, opartą na świecie rzeczywistym wiedzę, która jest wykorzystywana do rozwiązywania nawet najbardziej złożonych wyzwań, przed którymi stoją przedsiębiorstwa reprezentujące różne branże. Każdego dnia nasz zespół liczący sobie ponad 45 tys. pracowników umożliwia naszym klientom poprawę efektywności ich działalności i rozwiązań technologicznych i zapewnienie wartości ich klientom, pracownikom i udziałowcom. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie http://www.Lntinfotech.com lub na @LTI_Global.

Pozostań w kontakcie z LTI:

  • zapoznaj się z naszymi Aktualnościami i Blogami,
  • dołącz do nas na portalach Twitter i LinkedIn,
  • polub nas na Facebooku,
  • zapraszamy do obejrzenia naszych materiałów filmowych na portalu YouTube.

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1044154/LTI_Logo.jpg

Źródło: LTI

KONTAKT:

Relacje z mediami:

Shambhavi Revandkar

Lead – Media Relations

tel. +91 9769509545

e-mail: shambhavi.revandkar@lntinfotech.com

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM