Polityka i społeczeństwo

Wybierz najciekawszą inwestycję. Trwa głosowanie w konkursie „Inwestycja z perspektywą”

Konkurs organizowany jest przez Serwis Samorządowy PAP. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny). Głosowanie konkursowe będzie trwało do godz. 16.00 w piątek 10 lutego.

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni w poniedziałek, 27 lutego, podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP w Warszawie.

Trzy inwestycje z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP.

Do konkursu zgłoszono 187 projektów zrealizowanych z dofinansowaniem unijnym przez jednostki samorządu terytorialnego ze wszystkich województw. Jak zagłosować?

Lista projektów dostępna jest TUTAJ – wystarczy znaleźć ten właściwy i kliknąć.

Serwis Samorządowy PAP realizuje konkurs w ramach projektu „Polityka Spójności w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską. Jego celem jest upowszechnianie informacji o realizowanych przez samorządy inwestycjach współfinansowanych z UE i ich wpływie na życie lokalnych społeczności.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM