Polityka i społeczeństwo

MRiT: Aktywny Biznes – Aktywna Polska. Dni Przedsiębiorców z MRiT

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zachęca przedsiębiorców do wzięcia udziału w Dniu Przedsiębiorcy. Przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce w połowie czerwca. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w szkoleniach, webinarach, videochatach oraz poznać najnowsze trendy w branży. To wydarzenie to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy i poznania nowych ludzi.

Polska jest krajem, w którym biznes ma się dobrze, a Polacy są dumni ze swojego przedsiębiorstwa. Przedsiębiorcy to nie tylko siła napędowa naszej gospodarki, ale także przykład dla innych. Dzień Przedsiębiorcy to okazja, by docenić wieloletni wysiłek, zaangażowanie i wytrwałość polskich przedsiębiorców. Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprasza wszystkich do świętowania tego szczególnego dnia.

Polscy przedsiębiorcy są zasłużonymi ambasadorami aktywności gospodarczej w naszym kraju. Dzięki ich wysiłkom, zaangażowaniu i wytrwałości możemy cieszyć się rozwojem gospodarczym i aktywnością biznesową. Dzień Przedsiębiorcy to doskonała okazja, by docenić ich wkład w polską gospodarkę i poświęcenie w tworzeniu nowych możliwości. Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprasza każdego do wzięcia udziału w tych ciekawych wydarzeniach, które pozwolą nam zrozumieć wyzwania, trendy i szanse w obecnym środowisku biznesowym.

1. Specjalnie dla przedsiębiorców zapraszamy na spotkania, szkolenia, webinary i videochaty, w których udział wezmą eksperci i partnerzy.

2. Zapraszamy do udziału w uroczystej gali wręczenia nagród Polonica Progressio. Gala odbędzie się 22 czerwca 2021 roku.

3. Nagrody zostaną przyznane w siedmiu kategoriach: Lider zrównoważonego rozwoju, Lider ekspansji zagranicznej, Lider innowacji, Lider adopcji technologii, Lider rozwoju zdolności zarządczych, Lider współpracy oraz Nagroda specjalna.

4. Wszystkie spotkania, szkolenia i webinary z ekspertami będą dostępne online.

5. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do udziału w wydarzeniach i wygrania nagrody Polonica Progressio.

6. Uroczysta gala wręczenia nagród Polonica Progressio zostanie transmitowana na żywo w Internecie.

Odznaczamy przedsiębiorców, którzy w sposób jednoznaczny wspierali rozwój polskiej gospodarki, poprzez zwiększenie produktywności, wzrost innowacyjności, inwestycje w kapitał ludzki, oraz tworzenie pozytywnego środowiska zarówno dla biznesu jak i społeczeństwa.

Serwis PAP SA publikuje komunikaty bez wprowadzania przez siebie zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez ich nadawcę. Nadawca jest odpowiedzialny za ich zawartość, zgodnie z art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM