Nauka i technologie

Mary Kay Inc odkrywa sekret młodości: nowy antyoksydacyjny koktajl dla pięknej skóry!

Open Eyes Economy Summit to wydarzenie, na którym zostaną omówione kluczowe kwestie współczesnego świata – od energii społecznej po bezpieczeństwo zdrowotne. 21 i 22 listopada 2023 r. odwiedź ICE Kraków lub dołącz do nas online, by wysłuchać wystąpień na temat sztucznej inteligencji, transformacji energetycznej, sytuacji samorządów i raportowania ESG.

Mary Kay Inc., światowy lider w innowacjach w pielęgnacji skóry, ogłosiło niedawno wyniki przełomowych badań nad terapią, która zmniejsza widoczne skutki zanieczyszczeń i starzenia się skóry. W czasie pierwszego spotkania International Societies for Investigative Dermatology (ISID), firma Mary Kay przedstawiła wyniki, wskazujące na znaczą poprawę jędrności skóry oraz wyglądu drobnych i głębszych zmarszczek.

Ta informacja prasowa zawiera wyjątkowe multimedia. Aby przejrzeć pełną treść informacji prasowej, odwiedź stronę: https://www.businesswire.com/news/home/20230919289433/pl/.

„Naukowcy Mary Kay spędzili lata nad badaniem najnowszych innowacyjnych składników, aby zapewnić jak najlepszą ochronę przed wolnymi rodnikami oraz pomagać w opóźnianiu przedwczesnego starzenia się skóry z powodu czynników środowiskowych i związanych ze stylem życia, takich jak spaliny i zanieczyszczenie powietrza” – powiedziała dr Lucy Gildea, główna dyrektor ds. innowacji, Dział Produktów i Nauki w Mary Kay.

Badania skóry wykonane przez Mary Kay wspólnie z naukowcami z Uniwersytetu w Tokio potwierdzają, że produkty antyoksydacyjne marki mają pozytywny wpływ na ochronę skóry przed zanieczyszczeniami powietrza. Wyniki zostały opublikowane w renomowanym czasopiśmie International Journal of Cosmetic Science, w którym wykazano, że mieszanka antyoksydantów wykorzystana przez Mary Kay może działać jako naturalny filtr ochronny przed szkodliwymi działaniami zanieczyszczeń powietrza.

Od 2016 r. Mary Kay współpracuje z naukowcami z Uniwersytetu w Tokio, aby zbadac wpływ zanieczyszczenia powietrza na skórę. Badania dotyczące reakcji biochemicznych komórek skóry wskazują, że zastosowana przez firmę mieszanka antyoksydantów może w istotny sposób ograniczyć negatywne skutki zanieczyszczeń powietrza. Wyniki badań opublikowano w International Journal of Cosmetic Science i wykazują, że produkty Mary Kay chronią skórę przed szkodliwymi skutkami zanieczyszczeń powietrza.

Marka Mary Kay współpracuje z Uniwersytetem w Tokio, aby zbadac związek pomiędzy zanieczyszczeniami powietrza a skórą. Badania wykazują, że wykorzystywana przez firmę mieszanka antyoksydantów ma pozytywny wpływ na ochronę skóry. Wyniki zostały opublikowane w International Journal of Cosmetic Science i pokazują, że produkty marki Mary Kay są skuteczną ochroną przed szkodliwymi zanieczyszczeniami powietrza.

Od 2016 r. Mary Kay prowadzi badania nad wpływem zanieczyszczenia powietrza na skórę wraz z Uniwersytetem w Tokio. Efekty tych badań wykazują, że stosowana przez firmę mieszanka antyoksydantów ma znaczący wpływ na redukcję szkód wywołanych przez zanieczyszczenia powietrza. Wyniki zostały opublikowane w International Journal of Cosmetic Science i wskazują, że produkty Mary Kay skutecznie chronią skórę przed szkodliwymi skutkami zanieczyszczeń powietrza.

„Nie ma wątpliwości, że zanieczyszczenie powietrza przyczynia się do starzenia się skóry” – powiedział dr Jean Krutmann, pionier medycyny środowiskowej, profesor dermatologii i dyrektor IUF – Leibniz Research Institute for Environmental Medicine w Düsseldorfie w Niemczech.

Od 2010 roku, dr Smith koncentrował się na przeprowadzaniu badań, aby określić wpływ zanieczyszczenia powietrza na ludzką skórę. Wyniki jego pracy opublikowane w ważnym raporcie, wskazują, że ekspozycja na cząstki w powietrzu może wywoływać przedwczesne starzenie się skóry.

ISID 2023 jest kolejnym dowodem zaangażowania Mary Kay w badania i rozwój produktów skierowanych do zdrowia i piękna skóry. Zobowiązanie to zostało potwierdzone przez ponad 1600 patentów w portfolio firmy na całym świecie na produkty, technologie oraz opakowania.

Mary Kay to międzynarodowa firma kosmetyczna założona w 1963r. przez Mary Kay Ash – jedną z pierwszych kobiet, której udało się przebić szklany sufit. Od 60 lat współpracuje z milionami niezależnych konsultantów i konsultantek w ponad 35 krajach na całym świecie. Mary Kay oferuje edukację, mentoring, wsparcie i innowacje, które pomagają kobietom kształtować ich przyszłość. W swojej ofercie posiada nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji skóry i makijażu, suplementy diety oraz zapachy, a także inwestuje w naukę dotyczącą piękna. Dodatkowo Mary Kay wspiera kobiety chore na raka i będące ofiarami przemocy domowej oraz pomaga młodym ludziom w realizacji ich marzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie marykayglobal.com oraz śledząc profile społecznościowe na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i Twitterze.

Mary Kay zapewnia wszystkim kobietom możliwość uzyskania finansowej niezależności i samorealizacji. Firma oferuje wsparcie w postaci mentoringu, edukacji oraz możliwości inwestowania w naukę o pięknie. Mary Kay wspiera również kobiety chore na raka i będące ofiarami przemocy domowej oraz ułatwia młodym ludziom realizację ich marzeń. Więcej informacji na temat firmy znajdą Państwo na stronie marykayglobal.com oraz na profilach społecznościowych na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i Twitterze.

Tekst oryginalny stanowi jedyną wersję niniejszego zawiadomienia, która ma skutki prawne. Tłumaczenie służy wyłącznie do celów orientacyjnych, aby ułatwić zrozumienie zawiadomienia.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM