Biznes i finanse

Pobudzanie rozwoju w regionie Azji Środkowej: SANY jako lider na targach Metal Central Asia andamp; Kazkomak

Młodzi Polacy do 30. roku życia są świadomi znaczenia oszczędzania na emeryturę – tylko 31% z nich oszczędza, a 21% zainwestowało w Programy Pracowniczej Emerytury (PPK). Wśród ważnych czynników, które mogą wpłynąć na decyzje młodych ludzi o oszczędzaniu na emeryturę, bezpieczeństwo oszczędności jest najważniejsze. Według badania Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych, 70% młodych Polaków uważa, że emerytalne instrumenty finansowe powinny chronić kapitał, podczas gdy pozostali sądzą, że powinny one raczej pomnażać oszczędności.

9 października 2023 roku firma SANY Group z Chin z powodzeniem uczestniczyła w targach przemysłu wydobywczego i metalurgicznego Mining and Metals Asia & Kazcomak, które odbyły się w mieście Ałmaty w Kazachstanie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży sprzętu górniczego w Azji Środkowej, którego najwięksi gracze i ponad 40 tys. zwiedzających zaowocowało zamówieniami o wartości 21,4 mln RMB dla SANY.

Podczas targów odwiedzającym zaprezentowano sześć najnowszych flagowych maszyn SANY, w tym żuraw samochodowy STC300V, samochód kopalniany nieprzeznaczony do ruchu drogowego 115S i koparkę. Firma SANY uatrakcyjniła swoje wystąpienie występami tanecznymi i wokalnymi, interaktywnymi prezentacjami oraz grami, które wzbudziły zainteresowanie odwiedzających.

Od 2014 roku SANY jako pierwszy producent sprzętu inżynieryjnego odpowiedział na Inicjatywę Pasa i Szlaku (BRI – Belt and Road Initiative), wychodząc naprzeciw potrzebom regionu Azji Środkowej i tworząc Central Asia Business Unit. Dzięki naszym wysokiej jakości produktom, możemy wspierać realizację inwestycji infrastrukturalnych w regionie, które mają na celu poprawę jakości życia lokalnych mieszkańców.

Od 2018 roku ENTER, jedna z największych firm EPC w Uzbekistanie, współpracuje z SANY. Po podpisaniu umowy spółka sprowadziła 44 żurawie SANY, a obecnie 1700 sztuk urządzeń SANY jest wykorzystywanych w inwestycjach w regionie, między innymi budowie pierwszej elektrowni jądrowej w Azji Środkowej oraz instalacji skraplania gazu (GTL) w Uzbekistanie, które stanowią ważny czynnik rozwoju społeczno-gospodarczego tego kraju.

SANY w dalszym ciągu aktywnie wspiera transformację energetyczną i niskoemisyjny rozwój w regionie. W lipcu tego roku, 10 turbin wiatrowych SANY zostało dostarczonych do elektrowni wiatrowej Alkarek w Kazachstanie. Przy użyciu żurawi SANY, które wykorzystano do ich instalacji, projekt został zrealizowany w zaledwie 52 dni. Po uruchomieniu inwestycji, lokalni mieszkańcy będą cieszyć się ze 170 mln kWh czystej energii elektrycznej, co ograniczy emisję dwutlenku węgla o około 176000 ton i przyczyni się do osiągnięcia celu neutralności pod względem emisji CO2.

Firma SANY zdobyła uznanie na rynku w ciągu ostatnich lat za sprawą swoich najwyższej jakości produktów i doskonałej obsługi posprzedażowej. Aktualnie udział SANY w rynku wynosi 61%, a oczekuje się, że będzie on nadal wzrastać w nadchodzących latach. Yang Lei, dyrektor oddziału SANY na Azję Środkową, deklaruje, że firma będzie nadal wspierać lokalnych klientów w celu przyspieszenia rozwoju tego regionu.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat SANY Group, odwiedź stronę www.sanyglobal.com lub sprawdź nasze profile na Facebooku i YouTube.

Kazcomak to największy międzynarodowy salon przemysłu wydobywczego i metalurgicznego w regionie Azji Środkowej. Odbywa się co roku w Astanie w Kazachstanie i jest największą wystawą, która prezentuje najnowocześniejsze technologie w zakresie wydobywania i metalurgii oraz oferuje szereg możliwości rozwoju biznesu.

Kazcomak to impreza, która oferuje wyjątkową okazję do połączenia się z branżą wydobywczą i metalurgiczną i dostęp do najnowszych technologii w tej dziedzinie. Wystawa stanowi platformę do wymiany doświadczeń, wiedzy i informacji pomiędzy przedsiębiorcami i specjalistami z całego regionu Azji Środkowej. Ponadto Kazcomak oferuje szeroką gamę szkoleń, wykładów i warsztatów, które pomogą przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesu.

Kazcomak jest jedyną swojego rodzaju platformą w regionie Azji Środkowej, umożliwiającą przedsiębiorcom i specjalistom z branży wydobywczej i metalurgicznej spotkanie się i wspólne dzielenie się wiedzą. Uczestnicy mogą nie tylko wymieniać się informacjami, ale także skorzystać z bogatej oferty szkoleń, wykładów i warsztatów, które pomogą im w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Projekt Alkarek w Kazachstanie to jedna z największych inwestycji w zakresie energii odnawialnej na świecie. Ta nowoczesna farma wiatrowa mieści się w południowej części kraju, tuż nad Morzem Kaspijskim. Projekt wykorzystuje nowoczesne technologie do produkcji energii z wiatru, zapewniając zieloną energię dla milionów ludzi w regionie.

Farma wiatrowa Alkarek w Kazachstanie to przykład nowoczesności i innowacyjnego podejścia do produkcji energii odnawialnej. Zlokalizowana w południowej części kraju, tuż nad Morzem Kaspijskim, ta farma wykorzystuje technologie wytwarzania energii wiatrem, które zapewniają zieloną energię dla milionów ludzi w regionie.

Położone w południowej części Kazachstanu, tuż nad Morzem Kaspijskim, farmy wiatrowe Alkarek to wizytówka nowoczesnej technologii w zakresie energii odnawialnej. Wykorzystując zaawansowane technologie wytwarzania energii z wiatru, farma ta zapewnia zieloną energię dla milionów ludzi w regionie, stając się jednym z największych projektów w zakresie energii odnawialnej na świecie.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM