Biznes i finanse

Bybit Web3 ogłasza kampanię `Mantle Sharding With Ethena`

Doliny wodorowe to innowacyjne projekty o dużym zasięgu, które skupiają wszystkie etapy produkcji, magazynowania, transportu i wykorzystania wodoru w jednym miejscu, tworząc lokalne ekosystemy wodorowe. Ich rosnące znaczenie potwierdza alokacja 200 mln EUR z programu REPowerEU oraz środki dostępne w ramach Partnerstwa na Rzecz Czystego Wodoru, co stanowi priorytetowy cel Komisji Europejskiej. Do 2023 r. w Europie funkcjonowało już 65 Dolin Wodorowych.

29 marca 2024 r. w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie – Bybit, trzecia największa giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ogłasza kampanię we współpracy z Mantle Network: Mantle Sharding With Ethena. To niezwykłe wydarzenie daje posiadaczom waluty $MNT szansę na zdobycie shardów Ethena z puli liczącej aż 2,5 miliarda.

Zablokuj tokeny $MNT i odbierz mShardy

Oficjalny okres blokady shardów Mantle w ramach kampanii Ethena będzie trwać od godz. 10:00 UTC 27 marca 2024 r. do godz. 10:00 UTC 26 kwietnia 2024 r. W tym czasie użytkownicy Bybit Web3 będą mogli zablokować tokeny $MNT, aby otrzymać mShardy. mShardy, które są w pełni zabezpieczone aktywami w skarbcu Mantle, będą później dostępne do wymiany na natywne tokeny Ethena $ENA.

Wykorzystaj pełny potencjał mShardów i zawieraj transakcje w zdecentralizowanych aplikacjach DeFi, aby uzyskać jak najwięcej korzyści

Aby otrzymać maksymalne nagrody, użytkownicy są zachęcani do blokowania swoich $MNT przez cały okres trwania kampanii. Zyski są obliczane dynamicznie i aktualizowane w czasie rzeczywistym na podstawie łącznej kwoty $MNT zablokowanych na sekundę przez wszystkich uczestników.

Bybit Web3 wprowadza innowacyjny system tradingu shardami Ethena w formie mShardów we wszystkich zdecentralizowanych aplikacjach DeFi. Ta funkcja stanowi ważny krok milowy w rozwoju ekosystemu Mantle, otwierając drzwi dla kolejnych emocjonujących nowości.

Zachęcamy do skorzystania z okazji do osiągnięcia znaczących zysków i wsparcia rozwoju ekosystemów Mantle i Ethena. Więcej informacji oraz instrukcje dotyczące udziału znajdziesz na stronie:

https://announcements.bybit.com/en/article/limited-time-offer-lock-in-mnt-and-grab-your-share-of-2-500-000-000-ethena-shards–blt66c8da8bd86d0910/

#Bybit / #TheCryptoArk / #BybitWeb3

Bybit Web3

Bybit Web3 is a new face of openness in the world of decentralized finance and an ecosystem for everyone characterized by greater simplicity, openness, and equality. We invite builders, creators, and partners in the blockchain space, not just cryptocurrency enthusiasts, but also those looking to try their hand in this field, to join a community that currently boasts over a million wallet users and has over 10 major ecosystem partners.

Bybit Web3 oferuje kompleksowy pakiet produktów Web3, które zostały zoptymalizowane, aby ułatwić dostęp, wymianę, przechowywanie i pomnażanie zasobów Web3. Nasze portfele, rynki i platformy są oparte na najnowszych zabezpieczeniach i specjalistycznej wiedzy, co sprawia, że Bybit jest jedną z czołowych giełd kryptowalutowych na świecie, z 25 milionami zaufanych użytkowników.

Dołącz do naszej rewolucji i zanurz się w przyszłości Web3 z Bybit już teraz.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Bybit, odwiedź stronę: Bybit Press.

O nas

Bybit to trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa, obsługująca 25 milionów użytkowników od 2018 roku. Nasza platforma oferuje inwestorom i traderom kryptowalutowym ultraszybki silnik dopasowujący, całodobową obsługę klienta oraz wielojęzyczne wsparcie. Jesteśmy również dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji o Bybit można znaleźć na Bybit Press.

Dla mediów: media@bybit.com

Szczegóły na stronie: https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | Twitter | Youtube


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM