Biznes i finanse

McAfee niezmiennie zapewnia konsumentom wiodące rozwiązania służące do ochrony w internecie

SAN JOSE, Kalifornia–(BUSINESS WIRE)– Firma McAfee Corp. (NASDAQ: MCFE, “McAfee”), światowy lider w dziedzinie ochrony w internecie, przedstawiła aktualne informacje na temat swojej oferty konsumenckiej typu pure-play oraz ogłoszonej wcześniej transakcji zbycia aktywów biznesowych.
    
W lipcu 2021 r. McAfee sfinalizowała sprzedaż swoich aktywów biznesowych. Ta transakcja pozwoliła firmie w całości skupić się na działalności konsumenckiej i przyspieszyć realizację strategii mającej na celu zyskanie pozycji lidera w dziedzinie ochrony konsumentów w internecie.

„Firma McAfee w dalszym ciągu będzie zapewniać ochronę prywatności, bezpieczeństwa i tożsamości konsumentów w szybko zmieniającym się cyfrowym świecie – powiedział Gagan Singh, wiceprezes wykonawczy i główny dyrektor ds. przychodów i produktów w firmie McAfee. – Nadal stoimy na stanowisku, że solidna ochrona jest osobistym prawem konsumentów. Niedawno wprowadziliśmy ważne aktualizacje i pierwsze rozwiązania w branży, w tym pakiety McAfee Total Protection i Protection Score, które zapewniają konsumentom ochronę w środowisku internetowtm, w tym ochronę prywatności i tożsamości”.

Aktywa biznesowe firmy McAfee Enterprise zostały zakupione przez Symphony Technology Group (STG). STG ogłosiła pod koniec ubiegłego roku, że zakupiła również FireEye, oddzielną firmę zajmującą się bezpieczeństwem opartym na danych wywiadowczych. STG ogłosiła w ostatnim czasie rozpoczęcie działalności Trellix – firmy powstałej w wyniku niedawnego połączenia McAfee Enterprise i FireEye.
 
„Firma STG była odpowiednim partnerem, aby pomóc w dokonaniu tej zmiany dla dobra klientów i pracowników przedsiębiorstw. Oczekujemy, że nowo powstała w wyniku połączenia firma będzie w dalszym ciągu wywierać wiodący wpływ na branżę – powiedział Singh. – To, co się nie zmieniło, to fakt, że McAfee nadal będzie stać po stronie konsumentów i partnerów na całym świecie”.

Firma McAfee kontynuuje swoją działalność jak dotychczas, podejmując nieustanne wysiłki na rzecz ochrony konsumentów na całym świecie. Firma dziękuje wszystkim swoim klientom i partnerom za niesłabnącą lojalność i realizację wspólnego celu, jakim jest bezpieczne korzystanie z internetu.

McAfee

McAfee Corp. (Nasdaq: MCFE) jest światowym liderem w dziedzinie ochrony konsumentów w internecie. Skupiając się na ochronie użytkowników, a nie tylko urządzeń, rozwiązania konsumenckie McAfee dostosowują się do potrzeb użytkowników w świecie internetu, umożliwiając im bezpieczne funkcjonowanie dzięki zintegrowanym, intuicyjnym rozwiązaniom, które chronią ich rodziny i społeczności, zapewniając właściwe zabezpieczenia w odpowiednim momencie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.mcafee.com.
 
Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220120006089/en/

Źródło: McAfee Corp.

KONTAKT:

Colton Hightower

e-mail: Chightower@webershandwick.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM