Biznes i finanse

Moduł z serii Jolywood Solar Niwa w centrum uwagi na Targach Genera jako najlepszy polikrystaliczny moduł solarny

MADRYT, 17 czerwca 2022 r. /PRNewswire/ — Genera 2022 – Targi Energetyki i Środowiska – jedna z największych komercyjnych platform przemysłu czystej energii, odbyła się w dniach 14-16 czerwca. 25. jubileuszowa edycja Targów zgromadziła licznych producentów wystawiających swoje najnowsze produkty.

Spółka Jolywood Solar, lider technologii TOPCon, zaprezentowała moduły polikrystaliczne z serii Niwa oraz moduły wysoko energetyczne, inteligentne rozwiązania ilustrujące światu zalety technologii n-type, które zwróciły uwagę ekspertów i zwiedzających z całego świata.

Spółka Jolywood Solar zaprezentowała na Targach moduły TOPCon n-type, a konkretnie modele JW-HD108 (z serii Niwa), JW-HD144N i JW-HD132N, wyposażone odpowiednio w ogniwa 182 mm i 210 mm. Produkty te łączą w sobie zalety wysokiej wydajności, wysokiej mocy, wysokiej odporności na degradację oraz wysoką niezawodność, charakteryzują się obustronnością na poziomie 80±5% oraz współczynnikiem temperaturowym mocy -0.31%/ W.

Spółka Jolywood Solar wprowadziła na rynek zróżnicowane produkty zaspokajające różnorodne potrzeby rynku dzięki ogromnemu doświadczeniu i zakrojonym na szeroką skalę badaniom. Najnowszym produktem z serii Niwa jest panel JW-HD108 o udoskonalonej obustronności typu szkło-szkło oraz estetycznym wyglądzie, zapewniający wydajność na poziomie 22% oraz uzysk mocy rzędu 425 W. Te moduły, „małe giganty mocy”, przeznaczone są dla rynku polikrystalicznych paneli fotowoltaicznych montowanych w obiektach przemysłowych i komercyjnych, ale także na dachach prywatnych domów. Moduły JW-HD144N i JW-HD132N, zapewniające wyższą moc wyjściową wynoszącą około 700 W, wyposażono w ogniwa o wielkości odpowiednio 182 mm i 210 mm. Moduły te przeznaczone są dla wielkoskalowych elektrowni fotowoltaicznych, gwarantują dodatkowy uzysk wytworzonej energii i wysoką niezawodność, a także odpowiednią pracę modułu w ekstremalnych warunkach pogodowych, zwłaszcza na terenach pustynnych.

W ostatnich latach rynek polikrystalicznych modułów fotowoltaicznych przeżywa hossę. Spółka Jolywood Solar, lider branży, wyprodukowała produkty z serii Niwa będące rezultatem dążenia do ciągłego opracowywania innowacji technologicznych i restrykcyjnej kontroli jakości, aby zaspokoić potrzeby rynku modułów polikrystalicznych i rozświetlić domowe zacisze energią słoneczną. Hiszpania jest jednym z największych rynków produktów fotowoltaicznych o ogromnym potencjale. Spółka Jolywood Solar wprowadziła moduły z serii Niwa pod strzechy tysięcy domostw i nie ustanie w dążeniu do dostarczania ludzkości czystej energii.

Źródło: Jolywood

KONTAKT:
Renee Zhang
e-mail: zhangry01@jolywood.cn 
tel.: +86-18616342255

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM