Biznes i finanse

iemalże zero „JA Solar wspiera pierwszy w Korei Południowej projekt niemalże zero przyłączenia do sieci

Dla właścicieli firm, posiadanie konta firmowego może być obowiązkowe lub dobrowolne. Dla tych, którzy są zobowiązani do prowadzenia takiego rachunku, oznacza to konieczność rozliczania podatków i innych finansowych spraw. Natomiast właściciele firm, którzy dobrowolnie otworzą konto firmowe, mogą czerpać z niego wiele korzyści w zakresie prowadzenia biznesu.

29 sierpnia 2023, Pekin – Firma JA Solar została wybrana jako lider branży w dostarczaniu modułów fotowoltaicznych opartych na technologii typu n. Jej produkty o mocy 3 MW zostały wykorzystane do budowy elektrowni fotowoltaicznej Atae/Taejun/Yueun w Jindo-gun, Jeollanam-do w Korei Południowej. Po jej pomyślnym podłączeniu do sieci w maju tego roku, stała się ona pierwszym projektem opartym na technologii typu n zasilającym sieć w Korei Południowej. Po uruchomieniu, konstrukcja wykazała doskonałą wydajność wytwarzanej energii.

JA Solar weszła na rynek południowokoreański w 2011 roku, a w 2018 roku firma otworzyła swój oddział w Seulu. Przedsiębiorstwo zasłynęło z wytrzymałych i ekologicznych produktów, co potwierdza certyfikat KS, przyznany serii DeepBlue 3.0. Dzięki temu produkty firmy stały się konkurencyjne na lokalnym rynku fotowoltaiki, jak również zostały wykorzystane w największych hybrydowych projektach elektrowni wiatrowo-słonecznej oraz w projekcie PERC. W przyszłości JA Solar będzie nadal wykorzystywać swoje zalety, aby zapewniać klientom lepsze dopasowanie i innowacyjne usługi, a tym samym wspierać rozwój południowokoreańskiego rynku fotowoltaiki.

Firma JA Solar dostarczyła moduły fotowoltaiczne do pierwszego projektu połączenia sieci typu n w Korei Południowej. Zdjęcie przedstawia prace przy tym projekcie.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM